Konkurs Greenpeace – zgarnij MacBooka Pro!

Konkurs Greenpeace – zgarnij MacBooka Pro!17.08.2011 16:17
Konkurs Greenpeace – zgarnij MacBooka Pro!
Zbyszek Kowal

Na skrzynkę e-mailową naszej redakcji dotarła bardzo ciekawa wiadomość od Fundacji Greenpeace Polska. Szczytny cel, kreatywny konkurs oraz możliwość wygrania MacBooka Pro sprawiły, że chcemy zachęcić Was do przeczytania pełnej informacji.

Poniżej oryginalna treść komunikatu, jaką otrzymaliśmy od wspomnianej fundacji.

Kto blokuje rozwój technologii, które oszczędzają energię i pieniądze? Ci, którzy na tym zarabiają. I jeśli w swoim ogródku nie masz złóż ropy, węgla lub uranu, podobnie do nas tracisz na tym grube pieniądze.

Reguły tej gry ustalają politycy. Chcemy im pokazać, że rozwiązania, które ratują zdrowie i życie są na wyciągnięcie ręki. Pokażmy jak możemy nauczyć się oszczędzać energię i zacząć przestawiać produkcję energii na źródła odnawialne, czyli wiatr, słońce czy biomasę. Takie rozwiązanie jest bezpieczne, opłacalne i pozwala na stworzenie tysięcy nowych miejsc pracy.

Zapraszamy do udziału w konkursie na STRIP. STRIP czyli krótki komiks, który pokaże, że chcemy odnawialnych źródeł energii. Polska nie będzie światowym skansenem! Tylko razem możemy przejść z epoki kopalnej do ery odnawialnej. Nagrodami w konkursie są: MacBook Pro i ekstremalna wyprawa do Puszczy Białowieskiej.

W konkursie może wziąć udział każdy. Na prace czekamy do 31 sierpnia 2011 (decyduje data wpłynięcia pracy do organizator). Najlepszą pracę wyłoni głosowanie internautów. Regulamin konkursu dostępny jest na profilu Greenpeace Polska na Facebooku, w zakładce Konkurs.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)