Konkurs: mamy dla Was audiobooki - biografie Steve'a Jobsa!

Konkurs: mamy dla Was audiobooki - biografie Steve'a Jobsa!
18.11.2011 19:54
Steve Jobs - okładka Audiobooka
Steve Jobs - okładka Audiobooka
Bartosz Dul
Bartosz Dul

17 listopada br. na polskim rynku pojawiła się autoryzowana biografia Steve’a Jobsa. Ten światowy bestseller zadebiutował nakładem Insignis Media równocześnie w wersji drukowanej oraz audio. My mamy dla Was dwa audiobooki, które możecie wygrać w konkursie.

Zasady konkursu będą bardzo proste. Po pierwsze trzeba zostać fanem Komorkomania.pl na Facebooku lub dodać do obserwowanych stronę Komorkomania.pl na Google+, gdzie będziemy publikować pomocne w konkursie informacje.

Będą to linki do wybranych dwóch artykułów, w których znajdziecie odpowiedzi na pytania, jakie zadamy Wam w osobnym wpisie konkursowym już jutro. Pierwszy pojawi się jeszcze dziś wieczorem, następny jutro około południa.

Przedmiotem konkursu są dwa audiobooki: autoryzowane biografie Steve'a Jobsa.

Książka autorstwa Waltera Isaacsona czytana przez Jarosława Łukomskiego to najważniejsza produkcja audio serwisu audioteka.pl w tym roku.

Książka powstała na życzenie samego Jobsa, który chciał, „żeby poznały go jego dzieci”. Zawiera wywiady z ponad 100 osobami, m.in. z współpracownikami twórcy Apple, jego wrogami, konkurentami, rodziną, przyjaciółmi i zwolnionymi z firmy pracownikami. To poruszająca książka o Jobsie sierocie, garażowym konstruktorze, innowatorze i wizjonerze. To w końcu niesamowita historia jednej z najbardziej innowacyjnych firm.

Jak twierdzi autor, Walter Isaacson, Jobs nie ingerował w jej treść, choć miał jedno życzenie – chciał by okładka była wyjątkowa. Pierwotnie światową premierę planowano na wiosnę 2012, jednak po śmierci Jobsa, 5 października, zdecydowano o przyspieszeniu publikacji. Książka pojawiła się na rynku 24 października. Jeszcze przed zagraniczną premierą była w czołówce listy bestsellerów takich internetowych księgarni jak na przykład Amazon. W zaledwie sześć dni sprzedała się w ponad 380 tys. egzemplarzy.

audioteka.pl

Śledźcie nas na Facebooku i Google+ , gdzie znajdziecie więcej informacji. Powodzenia!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)