Konkurs świąteczny: Moto E za dobry uczynek

Konkurs świąteczny: Moto E za dobry uczynek

Konkurs świąteczny: Moto E za dobry uczynek
Jan Blinstrub
11.12.2014 13:21, aktualizacja: 11.12.2014 20:34

Nie wierzycie w Mikołaja? Najwspanialszy gwiazdkowy prezent kupujecie co roku sobie sami? Może po prostu robicie coś nie tak! Zmieńmy to.

Po co pokładać zaufanie w gościu w czerwonym kubraku, który ma miliardy petentów do obskoczenia? Największe umysły zgadzają się co do jednego - wszechświat dąży do równowagi, jeśli więc chcecie znaleźć pod choinką coś atrakcyjnego, musicie najpierw dać coś z siebie.

Razem z Euro RTV AGD postanowiliśmy Wam to w tym roku ułatwić i pośredniczyć w wymianie dobrej karmy. Zasada jest prosta - dobre uczynki nagrodzimy smartfonami Motorola: mamy 10 sztuk Moto E (XT1021). Jako że kontrola jest najwyższą formą zaufania, potrzebujemy dowodów.

Dajemy Wam czas do 23.12.14, na utrwalenie dobrego uczynku na zdjęciu, oznaczenie go hashtagiem #prezentyzauczynki i wrzucenie na Facebooka/Instagram/Twittera oraz podlinkowanie postu w komentarzu do tego wpisu.

Czym jest dobry uczynek? Zgodnie z definicją, to bezinteresowny akt pomocy. Jednak

żeby było jasne - nie chodzi o to, żebyście nagle zaczęli dokarmiać marznące zwierzęta, by wygrać telefon. Podejdźcie do zadania kreatywne. Może być nawet trochę abstrakcyjnie - docenimy ciekawe i zabawne pomysły.

Po świętach nasze jury wyłoni tych, którzy najbardziej zasłużyli na zwrot dobrej karmy i nagrodzi Motorolami.

Konkurs zorganizowany we współpracy z:

Obraz
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)