Kopia SMS na e-mail w sieci Play

Kopia SMS na e‑mail w sieci Play

Fot. na lic. CC; Flickr.com/by digitpedia
Fot. na lic. CC; Flickr.com/by digitpedia
Paweł Żmuda
04.11.2010 11:13, aktualizacja: 04.11.2010 12:13

W ramach "Testuj usługi z PLAY" popularny operator wprowadził właśnie testową obsługę przesyłania wysyłanych i odbieranych przez nas wiadomości tekstowych na żądany adres poczty elektronicznej. Kto może z niej skorzystać i czy trzeba za nią zapłacić?

Usługa "Kopia SMS na e-mail" jest dostępna we wszystkich taryfach sieci Play. Aktywacja nowej usługi jest darmowa. By ją włączyć, wystarczy wysłać SMS pod numer 8010 o treści "START adres@email.pl". W wiadomości należy oczywiście podać adres, pod których chcemy otrzymywać wiadomości. Po aktywacji wiadomości dostarczane będą na naszą skrzynkę w formie "numer@sms.playmobile.pl".

Korzystanie z usługi jest darmowe, jednak jej włączenie należy potwierdzić w ciągu 12 godzin od otrzymania wiadomości aktywującej.

Używając "Kopii SMS na e-mail", możemy później zmodyfikować wybrany przez nas adres, wysyłając wiadomość o treści "nowyadres@email.pl" pod numer 8010. Wyłączenie usługi odbywa się za pomocą wiadomości "STOP" pod wskazany wyżej numer. Jak myślicie: podobna usługa jest nam potrzebna czy raczej niesie ze sobą zagrożenia związane z prywatnością użytkowników?

Źródło: blogplay

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)