Kowboje i obcy w Android Markecie

Kowboje i obcy w Android Markecie
Zbyszek Kowal

20.08.2011 09:56, aktual.: 20.08.2011 11:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Już za kilka dni na srebrnych ekranach w Polsce wyświetlany będzie film "Kowboje i obcy", w którym główne role grają Daniel Craig oraz Harrison Ford. Z okazji pojawienia się nowego filmu Gameloft opublikował grę pod tym samym tytułem na Androida. Co ciekawe jednak, premiera odbyła się zupełnie nie w stylu francuskiego giganta.

Zacznijmy od tego, że produkcja Kowboje i obcy nie przypomina w niczym ostatnich gier Gameloftu. Nie ma trójwymiarowej grafiki, nie ma też hucznych trailerów, jak chociażby w przypadku 9mm. Jest za to grafika przypinająca stare dobre czasy telefonów z Javą oraz poniższy opis gry.

Obraz

Dołącz do ludzkiego ruchu oporu i obroń Ziemię! Odkryj Dziki Zachód na nowo! Jako Zeke wskocz na konia, przygotuj swój rewolwer, lasso i... kosmiczny karabin. Obroń ludzką rasę przed inwazją obcych w tej zróżnicowanej platformówce, w której będziesz świadkiem fantastycznych strzelanin. Skorzystaj z szerokiego arsenału broni, ujeżdżaj konie, byki, a nawet pojazdy obcych. Zwiedź wąwozy, miasteczko, pociąg i statek kosmiczny obcych, by odesłać najeźdźców tam, skąd przybyli.

Brzmi nie najgorzej, prawda? Kolejnym zaskoczeniem jest dostępność gry. Nie można kupić jej w sklepie Gameloftu w przeciwieństwie do większości premier francuskiego producenta. W zamian można udać się do Android Marketu. Kosz pobrania Cowboys and Aliens to około 9 złotych. Ktoś ma ochotę na podróż do przeszłości?

Źródło: DroidGamers

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)