Kradnij samochody z komórką!

Kradnij samochody z komórką!

Kradnij samochody z komórką!
Jan Lenartowski
02.10.2009 18:00, aktualizacja: 02.10.2009 20:00

Oczywiście nie namawiam do kradzieży prawdziwych samochodów, tylko tych wirtualnych. Stolen in 60 Seconds to gra na komórki z Symbianem s60 piątej generacji wyprodukowana przez HerCraft. Jak można wywnioskować z tytułu wpisu, naszym zadaniem będzie ukraść samochód. Naszymi przeciwnikami są: uciekający czas oraz właściciel pojazdu.

Gra jest połączeniem strategii oraz puzzli. Kraść będziemy różne przedmioty. Prowadząc złodzieja do danego punktu, będziemy musieli uważać na różne przeciwności. Gra łączy umiejętność planowania kradzieży z akcją dziejącą się w czasie rzeczywistym co roi ją bardziej efektowną. Zadanie ułatwi nam dwanaście różnych narzędzie - w tym między innymi młotek. Zadania, jak w każdej grze, będą coraz trudniejsze. Jest ich w sumie około 24 co pozwala sądzić, że nie zabraknie nam rozrywki w pociągu czy na nudnym wykładzie. Ciekawa grafika oraz dźwięki również urozmaicają rozgrywkę.

Gra dostępna jest nie tylko na Symbiana. Są również wersje na Windows Mobile, Symbiana UIQ, Palm OS 5 oraz Blackberry. Do wyboru mamy wersje płatne SMSem lub darmowe wersje trial. Całość wygląda całkiem ciekawie, muszę wypróbować tę grę.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)