Kristen Schaal reklamuje 9mm [wideo]

Kristen Schaal reklamuje 9mm [wideo]
31.10.2011 11:37
Kristen Schaal reklamuje 9mm [wideo]
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Sony nie przestaje promować Xperii Play oraz producentów, którzy tworzą gry na tego smartfona. W najnowszym spocie reklamowym skorzystano z usług aktorki komediowej Kristen Schaal. Panowie i Panie poznajcie Panią Gliniarz!

Jestem wielbicielem wszystkich reklamówek z udziałem Kristen Schaal - ma dziewczyna talent do przekazywania światu odpowiednich emocji. Zerknijcie na poniższy materiał wideo, w którym Schaal wcieliła się w niejaką Lady Cop.

Jak widać, humorki pracownikom marketingu firmy Sony dopisują. Spot jest zabawny, a przy okazji elegancko promuje zarówno telefon, jak i grę Gameloftu 9mm. Warto przypomnieć, że w 9mm gracz wciela się w postać Johna „Loose” Kanona – dowódcę specjalnej jednostki policyjnej, która nie obawia się naginać prawa, by oczyścić ulice.

Kiedy jednak ekipa Johna zabija miejscowego barona narkotykowego i przejmuje milion dolarów w gotówce, zbiry wkraczają na wojenną ścieżkę. Kanon ma tylko jedno wyjście – rozprawić się z polującym na niego gangiem.

9mm można pobrać z Android Marketu, płacąc nieco ponad 21 złotych. Jak na razie cena wydaje się kosmiczna i to raczej spec od sprzedaży w Gamelofcie powinien spotkać się twarzą w twarzą z Lady Cop.

Źródło: DroidGamers

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)