Kryzysowy pokrowiec dla iPhone

Kryzysowy pokrowiec dla iPhone17.09.2009 18:00
Kryzysowy pokrowiec dla iPhone
Jan Lenartowski

Podobno kryzys powoli odchodzi w niepamięć jednak po tym okresie warto jeszcze jakiś czas chronić portfel przed większymi wydatkami. Oszczędzać można na wszystkim, nawet na komórce. I nie chodzi mi o wybór tańszego (w domyśle: gorszego) modelu, w końcu jesteśmy komórkomaniakami. Można jednak wybrać tańsze akcesoria, jak na przykład etui do iPhone za niecałego dolara. Z wysyłką!

Case-Mate wprowadził właśnie do sprzedaży pokrowiec który jest zrobiony z.. tektury! A żeby jeszcze bardziej oszczędzić, producent wysyła nie gotowe etui a komplet do samodzielnego poskładania. Nie ma się co martwić, składanie nie będzie trudniejsze od zgniatania kartonu po mleku.

Inną ważną cechą jest fakt, że tekturowa ochrona na Twojego iPhone jest wyjątkowo ekologiczna. Na pewno wielu miłośników przyrody oraz fanatyków z Green Peace'u chętnie zakupi ten wynalazek. I chociaż nie sądzę, żeby kawałek grubszego papieru skutecznie chronił komórkę przed upadkiem czy zarysowaniem to warto kupić to cudo choćby po to, żeby zobaczyć minę znajomych kiedy wyciągniemy swojego iPhone'a z kieszeni na imprezie. W końcu 99 centów to nie majątek, szczególnie jak na pokrowiec do takiej komórki jak iPhone.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)