Krzywe zwierciadło: Europejscy użytkownicy Galaxy Note'a 4 w szoku. Po premierze nowych samsungów zorientowali się, że ich telefon ma rysik

Krzywe zwierciadło: Europejscy użytkownicy Galaxy Note'a 4 w szoku. Po premierze nowych samsungów zorientowali się, że ich telefon ma rysik

Galaxy Note 4 i zszokowana kobieta
Galaxy Note 4 i zszokowana kobieta
Źródło zdjęć: © Shutterstock
Miron Nurski
16.08.2015 14:39, aktualizacja: 16.08.2015 16:54

Galaxy Note 5 - przynajmniej na razie - nie pojawi się w Europie, bo dla naszej części świata zarezerwowano bliźniaczy model S6 edge+. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło.

Gdy okazało się, że do sprzedaży na Starym Kontynencie trafi jedynie "Note 5 bez rysika" w internecie zawrzało. Stworzono nawet specjalną petycję, która ma zachęcić Samsunga do zmiany swojej decyzji.

Samsung bardzo mnie rozczarował. Obecnie używam iPhone'a 6 Plus i planowałem wymienić go na Note'a 5, żeby nie używać rysika, ale S6 edge+ nie wezmę. Nieużywanie czegoś, czego nie ma, to nie to samo - pisze jeden z internautów, który podpisał się pod petycją.

Oburzenia nie kryją również technologiczni recenzenci.

Recenzowałem wszystkie Note'y i zawsze podkreślałem, że rysik jest fajny, ale nieprzydatny - wspomina na Twitterze popularny vloger. - W S6 edge+ nie będę miał się czego przyczepić.

Z całego zamieszania wynikło jednak kilka - nomen omen - plusów. Okazuje się, że wielu dotychczasowych użytkowników smartfonów z linii Galaxy Note nie zdawało sobie sprawy z ich możliwości.

Z Note'a 4 korzystam od 8 miesięcy, ale dopiero Wasz tekst z różnicami między nowymi samsungami uświadomił mi, że ten telefon ma rysik. Dzięki, Komórkomanio! - pisze do nas w mailu jedna z czytelniczek.

Zapytaliśmy ją, czy w związku z tym ma zamiar podpisać się pod petycją.

Oczywiście. Przez ostatnie 3 dni już 2 razy wyciągnęłam rysik, żeby pokazać jego funkcje znajomym, więc nie wyobrażam już sobie bez niego życia - dodaje.


Wszystkie cytaty i wydarzenia zostały zmyślone, lecz zainspirowane prawdziwymi wydarzeniami.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)