#KrzyweZwierciadło: Apple ma problem z produkcją 4-calowego iPhone'a 6c; "Amazing nie mieści się w małej obudowie"

#KrzyweZwierciadło: Apple ma problem z produkcją 4‑calowego iPhone'a 6c; "Amazing nie mieści się w małej obudowie"

iPhone 5c
iPhone 5c
Źródło zdjęć: © Ekaterina_Minaeva / Shutterstock.com
Miron Nurski
10.01.2016 17:19, aktualizacja: 11.01.2016 13:04

Początkowo mówiło się, że kompaktowy iPhone 6c trafi na rynek razem z większymi iPhone'ami 6s. Teraz analitycy obstawiają luty, a winne poślizgowi są ponoć ograniczenia technologiczne.

Jak wiadomo, rygorystyczne normy narzucone przez Apple'a zakładają, że zawartość amazingu w każdej kolejnej generacji produktu musi być wyższa niż w przypadku poprzednika. Z tego powodu iPhone 6s ma obudową grubszą niż iPhone 6 i z tego też powodu Apple ma poważne problemy z produkcją iPhone'a 6c. Jak udało nam się dowiedzieć od jednego z informatorów zaznajomionych z planami firmy, inżynierowie nie są w stanie zmieścić w małej obudowie odpowiedniej ilości amazingu.

Pomóc w uporaniu się z tym problemem miał Jonathan Ive, który zaprojektował specjalne obudowy z dodatkową komorą na amazing. Testy laboratoryjne wykazały jednak, że tak wyglądający iPhone ma zbyt dużo amazingu, a to utrudniłoby zaprojektowanie przebijającego go pod tym względem iPhone'a 7.

Smart Battery Case
Smart Battery Case© Apple

Otrzymaliśmy nieoficjalną informację, że Apple rozważa obecnie dwa scenariusze. Pierwszy zakłada wywalenie z obudowy komponentów mniej istotnych od amazingu (np. baterii), aby zrobić w niej więcej miejsca. Tim Cook planuje jednak ponoć przekonać konsumentów, że deficyt amazingu też jest amazing.

Wszystkie wydarzenia zostały zmyślone, choć mogą okazać się prawdziwe.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)