#KrzyweZwierciadło: Apple ma problem z produkcją 4-calowego iPhone'a 6c; "Amazing nie mieści się w małej obudowie"

Początkowo mówiło się, że kompaktowy iPhone 6c trafi na rynek razem z większymi iPhone'ami 6s. Teraz analitycy obstawiają luty, a winne poślizgowi są ponoć ograniczenia technologiczne.

#KrzyweZwierciadło: Apple ma problem z produkcją 4-calowego iPhone'a 6c; "Amazing nie mieści się w małej obudowie" 1iPhone 5c
Źródło zdjęć: © Ekaterina_Minaeva / Shutterstock.com
Miron Nurski

Jak wiadomo, rygorystyczne normy narzucone przez Apple'a zakładają, że zawartość amazingu w każdej kolejnej generacji produktu musi być wyższa niż w przypadku poprzednika. Z tego powodu iPhone 6s ma obudową grubszą niż iPhone 6 i z tego też powodu Apple ma poważne problemy z produkcją iPhone'a 6c. Jak udało nam się dowiedzieć od jednego z informatorów zaznajomionych z planami firmy, inżynierowie nie są w stanie zmieścić w małej obudowie odpowiedniej ilości amazingu.

Pomóc w uporaniu się z tym problemem miał Jonathan Ive, który zaprojektował specjalne obudowy z dodatkową komorą na amazing. Testy laboratoryjne wykazały jednak, że tak wyglądający iPhone ma zbyt dużo amazingu, a to utrudniłoby zaprojektowanie przebijającego go pod tym względem iPhone'a 7.

#KrzyweZwierciadło: Apple ma problem z produkcją 4-calowego iPhone'a 6c; "Amazing nie mieści się w małej obudowie" 2
Smart Battery Case © Apple

Otrzymaliśmy nieoficjalną informację, że Apple rozważa obecnie dwa scenariusze. Pierwszy zakłada wywalenie z obudowy komponentów mniej istotnych od amazingu (np. baterii), aby zrobić w niej więcej miejsca. Tim Cook planuje jednak ponoć przekonać konsumentów, że deficyt amazingu też jest amazing.

Wszystkie wydarzenia zostały zmyślone, choć mogą okazać się prawdziwe.

Wybrane dla Ciebie
ZACZEKAJ! ZOBACZ, CO TERAZ JEST NA TOPIE