#KrzyweZwierciadło: LG szykuje serię budżetowców. Każdy będzie przebijał iPhone'a w jakimś aspekcie

#KrzyweZwierciadło: LG szykuje serię budżetowców. Każdy będzie przebijał iPhone'a w jakimś aspekcie

iPhone
iPhone
Źródło zdjęć: © shutterstock.com
Konrad Błaszak
17.01.2016 15:19, aktualizacja: 17.01.2016 16:20

LG w ostatnim czasie pokazało budżetowca masakrującego najtańszą wersję iPhone'a, ale to prawdopodobnie niejedyne takie urządzenie.

Zapowiedzią nowej linii jest model LG Optimus Zone 3, który kosztuje 400 złotych i ma 32 GB pamięci wbudowanej, czyli dwa razy więcej niż najtańsze warianty iPhone'ów. Taki zabieg bardzo spodobał się amerykańskim klientom:

John:

Kupiłem tego lg i jestem super zadowolony! Moi znajomi z iPhone'ami wszędzie robią fotki, ale przeważnie po dwóch dniach zaczyna im brakować miejsca na telefonie. Ja nie mam tego problemu. Już chyba z 1000 zdjęć zrobiłem i jeszcze mam miejsce!

Janusz:

Andrzej kupił sobie iPhone'a, tego różowego. Pomyślałem sobie, że ok, niech ma. Przecież nie będę mu zazdrościć, skoro słoma mu nadal z butów wystaje. Ja sprawiłem sobie tego małego koreańczyka i śmiga jak szalony, a na dodatek mam więcej pamięci niż jego iPhone. Jak siedzieliśmy na mszy to mu opowiadałem, że telefon musi mieć co najmniej 32 GB, musi! Za tydzień też to zrobię.

LG szybko podchwyciło te pozytywnie opinie i wiadomo już, że na targach MWC zostanie pokazana nowa seria telefonów. Roboczo nazywa się ona LG BTiP (Better Than iPhone - lepszy niż iPhone).

Mają to być smartfony za mniej niż 500 złotych, w której większość podzespołów będzie bardzo słaba, ale zawsze jeden element ma być lepszy niż w najnowszych iPhone'ach. Według przecieków mają one mieć 512 MB RAM, 4,5-calowe ekrany qHD oraz Snapdragony 210, ale reszta specyfikacji będzie już różna, zależnie od modelu. To samo źródło podaje, że zostanie zaprezentowanych kilka urządzeń z wyśrubowanymi poszczególnymi elementami:

  • 16-megapikselowy aparat;
  • 64 GB pamięci wbudowanej;
  • 3 GB pamięci RAM;
  • 8 Mpix na przednim panelu;
  • 2000 mAh bateria.

Wszystko będzie jasne na targach MWC, ponieważ LG może zaprezentować jeszcze kilka innych modeli, w których jeden element będzie lepszy niż w iPhone'ach. Na razie nie jest znana dokładna komunikacja marketingowa, ale podobno hasłem przewodnim ma być: Jabłko, to ja zjadam na na śniadanie!

Wszystkie wydarzenia zostały zmyślone, choć mogą okazać się prawdziwe.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)