#KrzyweZwierciadło: Netflix dostosowuje ofertę do polskiego rynku. Będzie płacił widzom za oglądanie seriali

#KrzyweZwierciadło: Netflix dostosowuje ofertę do polskiego rynku. Będzie płacił widzom za oglądanie seriali

Netflix
Netflix
Źródło zdjęć: © nevodka / Shutterstock.com
Miron Nurski
24.01.2016 12:42, aktualizacja: 27.11.2017 19:43

Czyżby gigant rynku VOD w końcu znalazł sposób na dogodzenie polskiemu widzowi?

Pojawienie się Netfliksa na polskim rynku wywołało falę niezadowolenia. Kilkanaście dni po uruchomieniu usługi firma wydała komunikat prasowy, w którym przyznaje, że pobieranie opłat za oglądanie filmów i seriali to strzał stopę. Postanowiono zatem całkowicie zmienić strategię - od teraz w przypadku Polski to Netflix będzie płacił widzom na oglądanie wideo.

Na razie w ramach testów odświeżoną ofertę uruchomiono w Radomiu i Białymstoku. Niestety nie wszystko poszło po myśli firmy - pierwsi użytkownicy zaczynają już narzekać na stawki. Okazuje się bowiem, że Netflix zamierza płacić swoim klientom złotówkę miesięcznie.

  • 1 zł miesięcznie? Przecież to kpina! - Mówi nam pan Andrzej, który od kilku godzin ma wątpliwą przyjemność testować odświeżoną ofertę Netfliksa. - Próbowałem założyć kilka kont, ale gdzie tam, cwaniaki nałożyli jakieś blokady. Złodziejstwo i tyle.

Netflix nie powiedział jednak jeszcze ostatniego słowa i zamierza zawalczyć o polskiego widza nie tylko ujemnymi stawkami, ale i treściami. W marcu mają ruszyć zdjęcia do polskiej odsłony serialu House of Cards, w której główną rolę zagra Tomasz Karolak.

Aktualizacja

Wszystkie wydarzenia i cytaty zostały zmyślone.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)