Księgowość w dowolnym miejscu i czasie z nową aplikacją inFakt

Księgowość w dowolnym miejscu i czasie z nową aplikacją inFakt

Księgowość w dowolnym miejscu i czasie z nową aplikacją inFakt
Zbigniew Kowal
23.05.2014 08:36, aktualizacja: 23.05.2014 12:02

Firma inFakt zaprezentowała nową aplikację ułatwiającą przedsiębiorcom fakturowanie i prowadzenie księgowości swojej firmy. Jest już dostępna w App Store dla użytkowników urządzeń mobilnych z systemem iOS. Jeszcze w tym roku firma planuje premierę wersji przeznaczonej dla systemu Android.

Aplikacja powstała po to, aby ułatwić przedsiębiorcom korzystanie z nowoczesnej księgowości. Oferuje szereg funkcji związanych z fakturowaniem i prowadzeniem księgowości. Można dzięki niej wystawiać i przeglądać faktury, zapisywać dane klientów oraz produktów, a także analizować przychody i wydatki firmy.

Obraz

Co istotne, w prosty sposób rozwiązano problem skanowania dokumentów kosztowych. Nowy koszt można dodać, robiąc zdjęcie dokumentu aparatem fotograficznym w telefonie. Tak wykonane zdjęcie kosztu trafia bezpośrednio do osobistej księgowej klienta w celu zaksięgowania. Status rozliczenia dokumentu można śledzić z poziomu smartfona. Oprócz tego aplikacja umożliwia również sprawne i szybkie skontaktowanie się e-mailowo bądź telefonicznie z księgowymi inFakt.

Aplikacja mobilna zawiera różne funkcje inFakt.pl. Użytkownicy programu do fakturowania mogą za jej pośrednictwem wystawiać nowe faktury i przeglądać dokumenty wystawione wcześniej. Osoby korzystające z programu do księgowości mają zaś dostęp do modułu księgowości i przeglądania kosztów.

Obraz

Wspomniana funkcja wykonywania zdjęć kosztów jest przeznaczona dla klientów (ponad 300 tysięcy firm) Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego. Użytkownicy niemający dotąd konta w inFakt również mogą jej używać. Dzięki niej można założyć konto inFakt.pl i za darmo testować usługi.

Najciekawsze funkcje programu udostępniane są użytkownikom Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego inFaktu i można je testować do 60 dni za darmo. Pozostałe osoby chcące uzyskać dostęp do interesującej je funkcji mogą zamówić usługę OBR z poziomu aplikacji. Zainteresowanych odsyłam do App Store. Twórcy zapowiedzieli również rychłą premierę aplikacji w Google Play.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)