Która platforma ma najdroższe aplikacje?

Która platforma ma najdroższe aplikacje?
Krystian Bezdzietny

18.10.2011 21:51, aktual.: 18.10.2011 23:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Obecnie na rynku mamy trzy platformy z mobilnymi aplikacjami, które jako tako się liczą wśród użytkowników: Apple App Store, Android Market oraz Windows Marketplace. Zgadnijcie, w której z nich aplikacje są najdroższe.

Redaktorzy serwisu PocketNow wzięli na celownik jedenaście tych samych aplikacji z trzech wspomnianych wyżej platform i postanowili porównać ich ceny. Efekt ich prac można podziwiać na zaprezentowanym wyżej wykresie.

Sumarycznie, najdroższe aplikacje wciąż są w Windows Marketplace - tutaj nic się nie zmieniło. Zawsze aplikacje dla Windows Mobile były bardzo drogie, a teraz ten trend przeszedł na WP7, choć ceny są stosunkowo mniejsze. Na drugim miejscu najdroższych aplikacji jest Apple ze swoim App Store'em, co nie powinno raczej nikogo dziwić, oraz na szarym końcu wylądował Android Market.

Zastanawiające są różnice cenowe w poszczególnych przypadkach: Navigona, The Sims 3 czy Tetrisa. Ciekawe, dlaczego na jedną platformę aplikacja kosztuje 80 dolarów, a na drugą o połowę mniej.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)