Która przeglądarka dla Androida jest najlepsza?

Która przeglądarka dla Androida jest najlepsza?25.07.2010 11:03
Która przeglądarka dla Androida jest najlepsza?
Krystian Bezdzietny

Potrzebujesz zmienić przeglądarkę internetową na swoim Androidzie? Nie wiesz ku której pozycji się skłonić? Wybór z pewnością masz spory, ale która aplikacja jest dla ciebie najodpowiedniejsza? Zapraszam do rozwinięcia.

Serwis Androinica postanowił wziąć pod lupę te najbardziej popularne przeglądarki w Markecie i sporządził małe porównanie. Ponadto wykonano zestawienie najważniejszych funkcji we wszystkich przeglądarkach. Oto i ono:

U góry wpisu widnieje również wykres przedstawiający prędkość ładowania stron za pomocą poszczególnych przeglądarek. Ten bój zwycięża Opera Mini, co nie powinno nikogo dziwić.

411657712389522342

Przetestowano także ogólną wydajność przeglądarek. Wyniki możemy podziwiać na powyższym wykresie. Xscope po raz kolejny zdominowała konkurencję.

Trudno jednak wybrać przeglądarkę na podstawie takich porównań. Mimo wszystko dobrze jest przetestować wszystkie pozycje zanim się powołamy za którąś z nich. Przykładowo "wspaniałe" Xscope nie posiada funkcji kompresowania stron, w co wyposażona została Opera Mini.

A z jakich przeglądarek Wy korzystacie?

Źródło: Androinica

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)