Kuba Wojewódzki wypromuje smartfony w Play [wideo]

Kuba Wojewódzki wypromuje smartfony w Play [wideo]

Kuba Wojewódzki
Kuba Wojewódzki
Paweł Żmuda
08.08.2011 12:00, aktualizacja: 08.08.2011 14:00

Od kilku dni w Sieci plotkowano, że znany, kontrowersyjny Kuba Wojewódzki zostanie twarzą marki Play. Na dzisiejszej konferencji prasowej donosy tabloidów zostały potwierdzone przez firmę P4 - właściciela Play. Pierwszym zadaniem Wojewódzkiego będzie promocja programu "Testuj smartfona".

Zatrudnienie celebryty przez Play może być odpowiedzią na kampanię reklamową operatora T-Mobile, w której wystąpił aktor Jan Nowicki. Według nieoficjalnych informacji wizerunek Wojewódzkiego będzie wykorzystywany przez Play przez najbliższe półtora roku. Podobno prezenter zarobi około 2,5 miliona złotych. Jeśli plotki okażą się prawdziwe, umowa Wojewódzkiego będzie najkorzystniejszym kontraktem reklamowym spośród podpisanych przez naszych krajowych celebrytów. Wyższymi zarobkami (3 miliony zł) może się pochwalić jedynie Szymon Majewski promujący bank PKO, jednak jego kontrakt ma obowiązywać dłużej niż umowa Kuby z P4.

Wojewódzki już teraz zajmie się promocją nowego programu "Testuj smartfona". Na specjalnie przygotowanej stronie internetowej można zapisać się do programu, w którym operator na dwa tygodnie udostępnia telefon Huawei U8500 oraz kartę Play Fresh z pakietem 1 GB na korzystanie z Internetu. Po zakończeniu dwutygodniowych testów można bez żadnych zobowiązań oddać komórkę operatorowi lub kupić ją na preferencyjnych warunkach. Do wzięcia udziału w programie wystarczą dowód osobisty i pozytywna weryfikacja po wypełnieniu formularza na testujsmartfona.pl. Do końca roku z akcji będzie mogło skorzystać 150 tysięcy osób.

Kontrowersyjny prezenter pojawi się w spotach telewizyjnych stylizowanych na program typu talk show oraz reklamach prasowych i na billboardach. W Sieci pojawiła się już pierwsza reklama promująca nową akcję sieci Play.

Testujsmartfona.pl tylko w PLAY

Biada tym, którzy nie przepadają za dziennikarzem telewizji TVN i radia Eska Rock ;).

Źródło: inf. prasowa

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)