Kula śnieżna od Coca-Coli

Strona głównaKula śnieżna od Coca-Coli
20.11.2010 10:24
Coca-Cola Christmas Snow Globes
Coca-Cola Christmas Snow Globes
Zbyszek Kowal
Zbyszek Kowal

Kiedy tak naprawdę rozpoczynają się święta? W samą Wigilię czy może od Mikołaja? Dla mnie takim wyznacznikiem są reklamy Coca-Coli. Jeśli czerwone ciężarówki pojawiają się w telewizji, to znaczy, że święta już nadeszły. W App Store już jest świątecznie za sprawą darmowej śnieżnej kuli najpopularniejszego producenta napojów na świecie.

Bez dwóch zdań, Coca-Cola to najbardziej rozpoznawalna marka na błękitnej planecie. W zasadzie mogliby się nie reklamować, a i tak ludzie nie przestaliby pić ich napoju. Nikt jednak na taki pomysł nie wpadł, wręcz przeciwnie - macki działu marketingu wspomnianej firmy sięgnęły również App Store?a.

Od 10 dni w sklepie Apple?a dostępna jest darmowa aplikacja Coca Coli. Zabawa polega na tym, że użytkownik może stworzyć własną kulę śnieżną. Na pewno kojarzycie szklane kule wypełnione wodą, które po potrząśnięciu imitują padający śnieg.

411920254596678566

W kuli możemy umieścić jedną z trzech dostępnych w aplikacji scenerii oraz dwie postacie. Co ciekawe jednak, ludziki mogą mieć twarz naszych znajomych lub bliskich. Dzięki temu później, podczas potrząsania kulką obserwujemy nie tylko spadające płatki śniegu, ale również ślizgające się postacie!

Coca-Cola Christmas Snow Globes to aplikacja darmowa, którą możecie pobrać z App Store. Niestety, na iPhonie 3G aplikacja potrafi co jakiś czas bez powodu się zresetować. Nie zmienia to jednak faktu, że w kategorii ?darmowe aplikacje na święta? jest jednym z ciekawszych wyborów.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)