Legenda powraca. Deluxe Ski Jump 2 do pobrania na smartfony z Androidem

Deluxe Ski Jump 2
Deluxe Ski Jump 2

21.11.2020 14:27, aktual.: 21.11.2020 15:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Nie było, nie ma i chyba już nie będzie bardziej rozchwytywanej gry ze skokami narciarskimi niż "Deluxe Ski Jump 2". Od teraz przekonają się o tym również właściciele urządzeń z Androidem.

Sukces tej małej, niepozornej gry w Polsce nierozerwalnie wiąże się z Adamem Małyszem. W powszechnym użyciu nie było "Deluxe Ski Jump 2". Był "Małysz". "Jaki masz rekord w Małyszu?" – to pytanie przewinęło się przez większość szkół w tamtych latach.

DSJ 2 (podobnie jak poprzednie i późniejsze części) wyszedł spod ręki Jussi Koskela, fińskiego programisty w 2001 r. Tuż po tym, jak Adam Małysz wyrywa Turniej Czterech Skoczni po raz pierwszy, a w Polsce "Małyszomania" nabiera rozpędu.

W końcu – chciałoby się rzec – "Deluxe Ski Jump 2" trafia na smartfony. Gra jest dostępna za darmo w sklepie Google Play. Można także pobrać jej płatną wersję, pozbawioną reklam. Ta kosztuje 12,99 zł.

Deluxe Ski Jump 2 for iOS / Android

W samej grze znajdziemy to samo, co przed laty: szkaradną, choć uroczą grafikę, 16 skoczni narciarskich i charakterystyczny dźwięk.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)