Kurs na subskrypcję numeru telefonu

Kurs na subskrypcję numeru telefonu

Źródło zdjęć: © materiały partnera
12.02.2024 10:00, aktualizacja: 14.02.2024 10:30

Klienci coraz chętniej wybierają w subskrypcji… numer telefonu! Usługa kojarzona do tej pory głównie z muzyką, filmami i grami zyskuje na popularności w branży telco. Sztywny podział na abonament i na kartę to już przeszłość... Kto ceni wygodę, ten stawia na subskrypcję.

Co na to amerykańscy naukowcy?

Nie wiemy. Ale badania[1] przeprowadzone przez Mobile Vikings - niezależnego, społecznościowego operatora wirtualnego - wskazują, że dla użytkowników oferty subskrypcyjnej najważniejsze są takie elementy jak: bogate pakiety GB (w tym kumulacja), roaming w UE, brak umów czasowych i automatyczne płatności.

"Subskrypcja jest dostępna w ofercie Mobile Vikings od listopada 2023 roku. Rośnie zainteresowanie tego rodzaju usługami głównie wśród ludzi młodych, otwartych na nowinki technologiczne i nowe sposoby konsumowania usług" – mówi ViQueen Agnieszka Zamojska-Sroka, odpowiedzialna za marketing w Mobile Vikings.

Dobra oferta subskrypcyjna, czyli jaka?

Wiemy i słyszeliśmy, ludzie mówią. Atrakcyjna oferta subskrypcyjna na numeru telefonu powinna być kompleksowa i maksymalnie prosta w obsłudze. Użytkownicy zwracają uwagę przede wszystkim na "no limit" w rozmowach SMS-ach i MMS-ach (to już dziś po prostu must-have), jakość usług (zasięg, dostęp do sieci 5G), liczbę GB w roamingu (w cenie pakietu), opcję wyboru eSIM oraz dodatkowe benefity, takie jak kumulacja GB czy obniżona cena na start.

Ile to powinno kosztować?

"Jak za darmo to bierę…". Raczej za 0 zł to będzie trudno złowić coś na rynku. Chociaż… w Mobile Vikings jest za free, gdy użytkownik zaprosi 5 znajomych do sieci (5/10 klientów tej sieci dołącza z polecenia). Nie jest to jednak standard rynkowy, a szkoda. Normalnie trzeba płacić, ale nie warto przepłacać! Cena oferty subskrypcyjnej zależna powinna być od tego, ile "ficzerów" operator oferuje w danym planie. Warto zadbać o to, żeby ten pakiet był odpowiednio wyposażony. Ceny subskrypcji sięgają do 60 zł/31 dni.

Za 35 zł w Mobile Vikings dostaniesz już ofertę 60 GB, a za 45 zł możesz już mieć do wykorzystania 80 GB miesięcznie. Tak długo, jak masz aktywną subskrypcję, Twoje gigabajty kumulują się, a te zaoszczędzone możesz wymienić na produkty w Viking Store lub wesprzeć cykliczne akcje charytatywne. Dodatkowo, w subskrypcji dostajesz: 5G, eSIM, nielimitowane rozmowy, SMSy i MMSy w kraju oraz paczkę gigabajtów do wykorzystania w UE (odpowiednio od planu 7,61 GB lub 9,79 GB).

Apka - nowe centrum dowodzenia

Możesz chodzić do salonów sprzedaży i czekać w kolejce, możesz też dzwonić na infolinię i poznać upartego bota Maxa. Tylko po co? Mobile Vikings potwierdza, że najlepszym centrum dowodzenia usługą subskrypcyjną staje się aplikacja i salon w twoim domu. Przy wyborze operatora subskrypcji zwróć uwagę na oceny aplikacji w popularnych sklepach Google Play i App Store. Po tym poznasz czy apka jest intuicyjna w obsłudze i niezawodna. Mobile Vikings chwali się ocenami 4,8/5 w App Store oraz Google Play.

© materiały partnera

Chcesz sprawdzić ofertę subskrypcyjną na numer telefonu?

Masz kilka wyjść. Możesz przeczytać jeszcze parę sponsorowanych artykułów i obejrzeć reklamy z celebrytami. Albo po prostu zadzwonić na ludzki Help Desk Mobile Vikings i pogadać z człowiekiem, który subskrypcję zna jak własną łajbę (serio, na więcej artykułów sponsorowanych już nie mamy budżetu). Numer znajdziesz na stronie www.mobilevikings.pl

[1] To jedyna gwiazdka w tym artykule. Używana po to, by pokazać wam, że badania te przeprowadzono w 2023 r w postaci indywidualnych ustrukturyzowanych wywiadów, na grupie N=51 Vikingów i ViQueens. Podczas wywiadów nie ucierpiał żaden użytkownik sieci.

Źródło artykułu:Artykuł sponsorowany
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie