Kyocera Echo, czyli Android z dwoma dotykowymi ekranami 3,5 cala

Kyocera Echo, czyli Android z dwoma dotykowymi ekranami 3,5 cala

Kyocera Echo
Kyocera Echo
Jakub Płaza
08.02.2011 08:48, aktualizacja: 08.02.2011 09:48

Do oferty amerykańskiego operatora Sprint trafił właśnie bardzo nietypowy smartfon. Kyocera Echo może pochwalić się dwoma dotykowymi ekranami i systemem Android na pokładzie. Chcecie dowiedzieć się o nim czegoś więcej?

Użytkownik ma sporą dowolność co do sposobu, w jaki korzystać z obu ekranów. Otóż dzięki patentowi o nazwie “pivot hinge”, można używać tylko jednego, lub obu ekranów na raz. W pierwszej opcji mamy do czynienia z przekątną wynoszącą 3,5 cala (drugi ekran jest dokładnie taki sam), natomiast w drugiej – 4,7 cala. Telefon zamienia się wtedy w mały tablet.

Co ciekawe, wyświetlanie na obu ekranach jednocześnie może odbywać się w dwojaki sposób. Pierwsza opcja (widoczna na poniższym zdjęciu) sprawia, że interfejs jest podzielony – wideo na górnym, a lista na dolnym ekranie. Druga jest jak najbardziej oczywista i polega na wyświetlaniu we wspomnianym tabletowym trybie.

Obraz

Specyfikacja jest jak najbardziej poprawna – nie ma w niej fajerwerków. Smartfona napędza procesor Snapdragon o taktowaniu 1 GHz, którego wspomaga 512 MB pamięci RAM. Producent zadbał również o aparat 5 Mpix oraz WiFi w standardach b/g. Całość działa pod kontrolą Androida w wersji 2.2. Wymiary oraz waga przedstawiają się następująco - 115.0 x 56.5 x 17.2 mm i 193 gramy.

Kyocera Echo niestety nie wyjdzie poza granice stanów. Niemniej jednak warto mu się przyjrzeć, choćby z czystej ciekawości.

Źródło: Unwired view

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)