lajt mobile to polski operator, który oferuje doładowania za... granie w grę

lajt mobile to polski operator, który oferuje doładowania za... granie w grę

lajt mobile to polski operator, który oferuje doładowania za... granie w grę
Mateusz Żołyniak
01.02.2019 11:40, aktualizacja: 26.03.2019 20:22

Polski rynek telekomunikacyjny nie kręci się tylko dookoła dużych operatorów jak Orange, Play, Plus czy T-Mobile. Coraz częściej do głosu dochodzą mniejsi gracze, wśród których wyróżnia się rodzima marka lajt mobile.

Co kryje się pod nazwą lajt mobile?

lajt mobile to młody wirtualny operator sieci komórkowej, ale stoi za nim firma Telestrada, czyli spółka akcyjna działające na naszym rynku od 2003 roku. Polski MVNO (mobile virtual network operator) od początku opiera swoje działania na prostocie i przejrzystości oferty, a przy tym stara się zapewnić najwyższą jakość obsługi.

Działania firmy prowadzone są więc w oparciu o infrastrukturę Plusa, która zapewnia świetny zasięg. lajt mobile dba też o bezpieczeństwo danych, więc nie udostępnia ich firmom trzecim, ale do tego nie zasypuje klientów ofertami wymagającymi zgód marketingowych.

Podstawą jest prosta, ale atrakcyjna oferta

Marka lajt mobile chce wyróżniać się przede wszystkim prostą ofertą abonamentową, w której dostępnych jest kilka planów taryfowych. Nawet w najtańszym użytkownicy dostają darmowe rozmowy do wszystkich sieci w Polsce, a każda kolejna opcja dodaje darmowe SMS-y i pakiety danych (do 100 GB przy abonamencie za 49,99 zł).

Kluczową zaletą jest to, że klienci decydują o długości trwania umowy. lajt mobile nie wymaga podpisywania zobowiązania na wiele miesięcy, więc niemal w dowolnej chwili można zmienić taryfę lub zdecydować się na inną ofertę.

Podstawowa oferta abonamentowa sieci lajt mobile
Podstawowa oferta abonamentowa sieci lajt mobile

Polski MVNO przygotował też specjalną opcję dla duetów (np. par), w ramach której dostępne są trzy taryfy. Ceny abonamentów uzależnione są od wielkości pakietu danych (od 1 GB do 30 GB) i wahają się od 32,99 zł do 54,99 zł. Firma wprowadziła też ofertę LajtBIZNES dla firm, o której więcej dowiecie się stąd.

Nie brakuje też spersonalizowanych ofert

Jedną z zalet lajt mobile są dodatkowe oferty, które przygotowano z myślą o konkretnych grupach odbiorców. Przykładami są choćby:

  • *Szczęśliwa 7*\ - opcja m.in. dla starszych osób, które głównie rozmawiają przez telefon, w której za 7,99 zł miesięcznie oferowane są darmowe rozmowy do wszystkich sieci;
  • *Strzał w 10*\ - opcja dla tych, którzy za no limit płacić chcą jak najmniej, ponieważ za 10 zł można mieć darmowe rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz pakiet danych 10 GB.

Obie specjalne oferty są atrakcyjne, ale wymagają podpisania umowy na czas określony, a wartość abonamentu za ostatni miesiąc rośnie proporcjonalnie do 19,99 zł i 29,99 zł. Plusem jest jednak to, że chodzi jedynie o okres 6 miesięcy, więc wciąż są to taryfy dość elastyczne.

Warto zauważyć przy tym, że klienci lajt mobile nie muszą wydawać złotówki na opłacanie abonamentów. Użytkownicy za polecanie sieci innym osobom mogą liczyć na zniżkę w wysokości co najmniej 50 zł.

"Pakiet Studencki" to oferta dla każdego

Jeszcze prościej prezentują się opcje na kartę w lajt mobile. Przygotowany został bowiem pojedynczy "Pakiet Studencki', który wbrew nazwie jest ofertą dla każdego. W jej ramach za 19,99 zł miesięcznie klienci dostają darmowe rozmowy, SMS-y i MMS-y oraz pakiet o wielkości 10 GB.

Pakiet odnawiany jest automatycznie, a użytkownicy mogą go dodatkowo modyfikować. Za 10 zł na miesiąc oferowane są bezpłatne rozmowy na numery stacjonarne, a dodatkowe pakiety internetowe o wielkości 1 GB lub 10 GB to wydatek 5 zł lub 10 zł. Dodatki można w każdej chwili wyłączyć.

Graj, by dostać darmowe doładowanie

Unikatowym rozwiązaniem, które wprowadziła sieć lajt mobile w ofercie na kartę, jest możliwość zyskania darmowego doładowania.

Wystarczy, że użytkownik pobierze grę "Inoichi Runner" z Google Play, a następnie osiągnie w niej odpowiedni wynik, by konto zostało zasilone darmowymi środkami. Proste, przyjemne i bez oglądania reklam.

Proste przenoszenie numerów i rejestracja

lajt mobile dla klientów zainteresowanych ofertą przygotował prosty formularz, który umożliwia przenoszenie numerów. Osoby, które myślą o ofercie na kartę, poprzez stronę WWW firmy mogą wygodnie zamówić starter, a następnie dokonać jego rejestracji. W obu przypadkach pewnym można być tego, że dane osobowe nie trafią do firm nękających ofertami.

Materiał powstał we współpracy z marką lajt mobile.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)