Lara Croft and the Guardian of Light w poniedziałek na Androida! [wideo]

Lara Croft and the Guardian of Light
Lara Croft and the Guardian of Light
Zbyszek Kowal

10.12.2011 12:37, aktual.: 10.12.2011 13:37

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zapowiadana pierwotnie na listopad tego roku androidowa wersja gry Lara Croft and the Guardian of Light pojawi się już w ten poniedziałek. Niestety podobnie jak w przypadku Fify 12 produkcja Square Enix najpierw zauroczy użytkowników Xperii Play.

Lara Croft and the Guardian of Light to tytuł dobrze znany z konsol oraz App Store. Dość powiedzieć, że premiera gry na urządzenia z iOS-em na pokładzie miała premierę ponad rok temu! Trzeba uczciwie przyznać, że twórcy bardzo długo kazali czekać fanom Androida na przygody pani archeolog. W końcu się jednak doczekali, poniżej prezentujemy gameplay z iPhone’a.

Jak widać, nie jest to klasyczny Tomb Raider, ale bardzo ciekawa gra przygodowa w rzucie izometrycznym. Gra przenosi do antycznych zabudowań w Ameryce Łacińskiej, w której główna bohaterka odnajduje tajemnicze zwierciadło. Jak to zwykle w grach bywa, lustro ożywia Xolotla, potężnego i złego demona. Gracz oczywiście musi pomóc pannie Croft oraz ożywionemu wojownikowi (tryb współpracy) złapać drania.

Zgodnie z tradycją Sony Ericcsona gra będzie dostępna tylko dla użytkowników Xperii Play na miesięczną wyłączność. Zatem pozostali miłośnicy androidów będą mogli zagrać legalnie w grę dopiero po Nowym Roku.

Źródło: DroidGamers

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także