Łatwiejsze porządkowanie ikonek na ekranie Twojego iPhone'a

Łatwiejsze porządkowanie ikonek na ekranie Twojego iPhone'a
Paweł Cebula

25.08.2009 13:00, aktual.: 25.08.2009 15:00

Posiadacze iPodów touch i iPhone'ów, którzy mają zainstalowane kilkadziesiąt różnych aplikacji, porozmieszczanych na kilka ekranach doskonale znają problem z układaniem aplikacji według własnych potrzeb. Problem jest na tyle realny, że pojawiły się nawet plotki dotyczące udostępnienia odpowiedniej funkcji w iTunes 9. W międzyczasie można korzystać z innych rozwiązań.

Osobiście staram się o utrzymanie jak największego porządku jeżeli chodzi o aplikacje na moim iPhonie. Bywało jednak i tak, że nagle pojawiał się w mojej głowie pomysł zreorganizowania kolejności i układu aplikacji na poszczególnych ekranach. Sytuacja taka nie jest zbyt problematyczna, gdy mamy niewielką liczbę zainstalowanych programów - niestety, kolekcjonerzy mają trudne zadanie.

Pewnego rodzaju rozwiązaniem dla posiadaczy Maków może być Movement - aplikacja ułatwiająca w prosty sposób wprowadzenie nowego ładu wśród aplikacji. Zasada działania jest prosta - wszystkie ekrany mamy położone obok siebie w taki sposób, że widzimy je w całości i możemy sprawniej manipulować położeniem aplikacji.

Z rzeczy istotnych - aplikacja jest bezpłatna, co na pewno cieszy. Niestety, ale aby móc z niej korzystać, nasz odtwarzacz lub telefon musi być wprowadzony w tryb jailbreak - z oryginalnym firmwarem możemy zapomnieć o Movement. Odnośnie działania programu - jest to wydanie zawierające drobne błędy, można więc spodziewać się niekiedy drobnych problemów z poprawnym działaniem.

Na koniec jeszcze iTunes'owa koncepcja zarządzania ikonkami aplikacji:

Źródło: Macgasm

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)