Łatwy dostęp do wielu serwisów społecznościowych

Goojet - łatwy dostęp do wielu serwisów społecznościowych.
Goojet - łatwy dostęp do wielu serwisów społecznościowych.
Paweł Wolniewicz

19.06.2009 06:48, aktual.: 19.06.2009 08:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Oprogramowanie automatyzujące dostęp do popularnych serwisów internetowych wydaje się na pozór czymś zbędnym, bo każdy współczesny smartfon posiada w miarę sprawną przeglądarkę, a dodatkowo można skorzystać chociażby z czytników RSS. Z drugiej strony surfowanie po stronach www na niewielkim ekranie nie jest zbyt wygodne. Jeśli nawet korzystanie z mobilnych wersji serwisów internetowych daje nam się we znaki, to możemy sięgnąć po usługę, która sama pobierze dla nas najważniejsze informacje.

Użytkownicy ponad 300 modeli telefonów mają do dyspozycji Goojet. Obsługiwane są komórki działające na platformie Java, ale także smartfony BlackBerry oraz Apple iPhone. Skorzystanie z usługi wymaga wcześniejszego zarejestrowania się i pobrania aplikacji na tej stronie.

Goojet automatyzuje dostęp do setek witryn internetowych. Są one sprofilowane pod kątem użytkowników amerykańskich, a zatem serwisy informacyjne raczej nie będą dla nas przydatne. Z drugiej strony możliwe jest również pobieranie treści z popularnych serwisów społecznościowych. To znacznie bardziej przydatna funkcja.

Program obsługuje między innymi następujące serwisy:

Źródło i zrzutka: Goojet

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)