Lenovo S800 z przezroczystym ekranem

Lenovo S800 z przezroczystym ekranem

Lenovo S800
Lenovo S800
Tomasz Hamryszak
29.11.2010 16:51, aktualizacja: 29.11.2010 17:51

Pora na kolejny telefon z Dalekiego Wschodu. Chińska marka Lenovo zaprezentowała właśnie komórkę dla kobiet z dość oryginalnym rozwiązaniem, jakim niewątpliwie jest przezroczysty wyświetlacz.

W trakcie pokazu mody został zaprezentowany Lenovo S800. Niestety nowy telefon był promowany przez modelki i dlatego osoby uczestniczące w wydarzeniu nie miały okazji bliższego przyjrzenia się temu ciekawemu urządzeniu.

Miejsce oraz okoliczności prezentacji świadczą o tym, ze Lenovo S800 to komórka skierowana głównie do płci pięknej, lecz niewykluczone jest, że któryś z panów zainteresuje się tym modelem.

Lenovo S800
Lenovo S800

Idea przezroczystego wyświetlacza w telefonie komórkowym nie jest niczym nowym. Takie rozwiązanie można spotkać w modelu Sony Ericsson Xperia X5 Pureness, który został zaprezentowany już jakiś czas temu. Nie przyjęło się ono na rynku i X5 jest u nas rzadkością – może ze względu na niską funkcjonalność.

Należy jednak pamiętać, że w X5 wyświetlacz był czarno-biały. W przypadku Lenovo S800 mamy do czynienia z nieco większym, kolorowym ekranem, ale czy to przyciągnie klientów?

Źródło: GSMArena

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)