Lenovo Z6 Pro z poczwórnym aparatem na zdjęciach [#wSkrócie]

Lenovo Z6 Pro z poczwórnym aparatem na zdjęciach [#wSkrócie]

Lenovo Z6 Pro
Lenovo Z6 Pro
Mateusz Żołyniak
19.04.2019 12:37, aktualizacja: 19.04.2019 14:37

Lenovo Z6 Pro ma zostać zaprezentowany 23 kwietnia, ale już teraz w sieci pojawiły się zdjęcia urządzenia, które potwierdzają, że smartfon wyposażony jest w poczwórny aparat główny.

Firma Lenovo na swoim oficjalnym kanale w serwisie mikroblogowym Weibo zamieściła promocyjny materiał wideo dotyczących flagowego modelu Z6 Pro.

Lenovo Z6 Pro Official Promo - First Look

Wideo, które na platformie YouTube zamieścił Sparrow News, prezentuje wygląd poczwórnego aparatu, który wykorzystany został w urządzeniu. Potwierdza ono do tego, że jeden z sensorów na 48 Mpix, a urządzenie nagrywa tzw. Hyper Video, ale szczegóły na ten temat nie są znane.

Lenovo Z6 Pro
Lenovo Z6 Pro© JD.com

Lenovo Z6 Pro pojawił się również w sklepie JD.com. Cena urządzenia wciąż jest nieznana, ale opis potwierdza obecność topowego Snapdragona 855. Zamieszczone materiały wskazują do tego, że smartfon będzie miał ekran z bardzo małym dolnym fragmentem obramowania.

Lenovo Z6 Pro
Lenovo Z6 Pro© JD.com

Na Weibo pojawiły się również zdjęcia Z6 Pro na żywo, które zamieścił użytkownik IT Station. Wspomina on o tworzeniu materiału o rozdzielczości 100 Mpix, ale podaje żadnych szczegółów.

Lenovo Z6 Pro
Lenovo Z6 Pro© Weibo

Na konkrety nie trzeba będzie jednak czekać długo, ponieważ model zaprezentowany ma być już 23 kwietnia 2019 roku.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)