Lepsza kontrola pakietów internetowych na iPhonie dzięki WeeTrackData

Lepsza kontrola pakietów internetowych na iPhonie dzięki WeeTrackData
Krystian Bezdzietny

13.02.2012 14:39, aktual.: 13.02.2012 15:39

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W Cydii pojawiła się aplikacja WeeTrackData, dzięki której zwolennicy pakietów internetowych będą wygodnie kontrolować przepływ danych, aby się pewnego przykrego dnia nie okazało, że pakiet się wyczerpał i za transfer płacą według normalnych stawek.

Sprawdzanie pozostałych megabajtów w pakiecie internetowym nie jest wcale wygodne. Trzeba posługiwać się specjalnymi kodami i czekać na SMS-a zwrotnego ze stosowną informacją albo ewentualnie sprawdzić dane na stronie operatora. Jednak po co się w to bawić, skoro można zainstalować WeeTrackData.

Ta aplikacja to drobny widżet dla centrum powiadomień, wyświetlający informacje o pozostałych megajabajtach do wykorzystania w ramach internetowego pakietu. Aby jednak WeeTrackData zdobyła te informacje, najpierw należy określić wielkość pakietu i kiedy został on aktywowany. Można wprowadzić dane odnośnie do pakietu zakupionego jakiś czas temu - wówczas trzeba podać liczbę zużytych już danych. Od tej pory aplikacja będzie skrzętnie obliczać, ile danych w iPhonie zostało przetransferowanych, wyświetlając pozostałe do wykorzystania megabajty na treściwym status barze.

WeeTrakcData można pobrać z Cydii, z repozytorium BigBoss za jedyne 1,99 dolara. Po zainstalowaniu narzędzia należy je aktywować w opcjach systemowych powiadomień.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)