Let’s Create! Pottery HD w promocyjnej cenie

Let’s Create! Pottery HD w promocyjnej cenie

Let’s Create! Pottery HD w promocyjnej cenie
Zbyszek Kowal
08.08.2011 16:46, aktualizacja: 08.08.2011 18:46

Otrzymaliśmy wiadomość od polskiego producenta, firmy Infinite Dreams, o dużej obniżce ceny jej największego hitu - Let’s Create! Pottery HD. Jeżeli czekaliście na dobrą promocję w App Store, to 80-procentowa obniżka z pewnością wyda się Wam ciekawa.

Pottery HD to niecodzienny pomysł na wykorzystanie dotykowego ekranu do zabawy w tworzenie glinianych garnków. Pomimo że nie jest to rasowa gra dla hardcorowych graczy, aplikacja znalazła uznanie w oczach ponad 2 milionów użytkowników.

Zgodnie z informacją prasową producenta Pottery HD dzisiaj stało się aplikacją uniwersalną, która obsługuje wszystkie urządzenia z iOS na pokładzie. Dodatkowo program został wyposażony w osiągnięcia Game Center oraz wsparcie dla iPada 2.

Do wtorku wieczora grę można pobrać w promocyjnej cenie. Zamiast niecałych pięciu dolarów teraz wynosi ona 0,79 euro, co jest gigantyczną obniżką w stosunku do oryginalnej ceny. Co ciekawe, stworzone za pomocą aplikacji dzieła sztuki można publikować na specjalnie przygotowanej do tego celu witrynie społecznościowej.

Źródło: Infinite Dreams

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)