LG Doubleplay - gdy jeden ekran to za mało...

LG Doubleplay - gdy jeden ekran to za mało...

LG Doubleplay (fot. PocketNow)
LG Doubleplay (fot. PocketNow)
Kamil Homziak
13.10.2011 08:00, aktualizacja: 13.10.2011 10:00

Ekran dotykowy? Dobry pomysł. Slider z klawiaturą QWERTY? Też. Slider z klawiaturą QWERTY i drugim dotykowym ekranem? Tego chyba jeszcze nie było, a właśnie taki jest nowy smartfon LG o wiele mówiącej nazwie Doubleplay.

Na razie o nowym telefonie wiadomo niewiele, poza tym że prawdopodobnie trafi do portfolio operatora T-Mobile US. Grzechem byłoby jednak nie wprowadzić go także na innych rynkach, bo to produkt wyjątkowy, choć głównie ze względu na ciekawą formę. Wrażenia nie robią bowiem raczej ekran o rozdzielczości 320 x 480 (przekątna nieznana, ale zapewne 3,2-3,5 cala), aparat 5 Mpix czy łączność HSPA+. Doubleplay wygląda na typowego przedstawiciela klasy średniej, zatem można oczekiwać procesora w granicach 600-1000 MHz i Androida w wersji Gingerbread.

Po co drugi ekran? Jak widać na zdjęciu, znajdują się na nim skróty (pewnie będzie je można dostosować samodzielnie) do często używanych aplikacji, jak: kalendarz, przeglądarka, klient e-mail, odtwarzacz muzyki, czy galeria. Ekran dotykowy rozdziela na pół klawiaturę, dzięki czemu pisanie na niej z użyciem dwóch rąk stanie się wygodniejsze. Na nowy produkt Koreańczyków nie trzeba będzie długo czekać. Do oferty T-Mobile wejdzie już 2 listopada, a jego cena przy podpisaniu umowy ma wynosić 150 dolarów (około 500 zł).

Muszę przyznać, że mimo nie najlepszej specyfikacji Doubleplay prezentuje się bardzo ładnie i jestem ciekawy, jak rozwiązanie z dodatkowym ekranem sprawdzi się w praktyce.

Źródło: Pocket Now

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)