Robisz zakupy z poziomu smartfona? Jeśli tak, możesz zgarnąć LG G2 mini w sporej przecenie

Robisz zakupy z poziomu smartfona? Jeśli tak, możesz zgarnąć LG G2 mini w sporej przecenie

Zakupy
Zakupy
Źródło zdjęć: © Shutterstock
Miron Nurski
26.05.2015 11:06, aktualizacja: 26.05.2015 13:06

Z każdym dniem internet staje się coraz bardziej mobilny. Na samej tylko Komórkomanii użytkownicy smartfonów i tabletów odpowiadają za ponad 42% ruchu w tym miesiącu, ale popularność tych gadżetów nie dotyczy wyłącznie branżowych serwisów dla geeków.

Kilka tygodni temu głośno było o zmianach w algorytmie wyszukiwarki Google, po których w wynikach wyszukiwania zauważalnie spadły witryny niezoptymalizowane pod kątem mobilnych urządzeń, co mówi samo za siebie. Co przy tym istotne, z poziomu telefonów już nie tylko sprawdzamy maile, robimy poranną prasówkę czy śmieszkujemy na Facebooku, ale i coraz częściej dokonujemy zakupów.

Jak mówi cytowany przez Polskie Radio wiceprzewodniczący Rady Izby Gospodarki Elektronicznej, Łukasz Kiczma:

Łukasz Kiczma:

Z badań, które zostały przeprowadzone przez Mobile Institute, wynika, że Polacy przekonują się coraz szybciej do zakupów mobilnych. Wykorzystanie urządzeń mobilnych to wśród internautów 69 proc. Statystyczny internauta w Polsce korzysta z 1,6 urządzenia na jedną osobę. Na urządzeniu mobilnym internauta wykonuje średnio ok. 5 aktywności smart, czyli takich, które są przeznaczone wyłącznie do wykonywania na urządzeniach mobilnych [...]

Z raportu przygotowanego przez Izbę Gospodarki Elektronicznej wynika, że od września 2014 roku do lutego 2015 aż 24% internautów dokonało przynajmniej jednego zakupu z poziomu urządzenia mobilnego. Nietrudno wywnioskować z tego, że sklepy internetowe bez stron mobilnych są dziś na mocno straconej pozycji. Zwłaszcza że zdarzają się witryny z rozwijanym menu, z których nawet w wersji desktopowej nie da się wygodnie korzystać z poziomu smartfona.

Rozwijający się trend dostrzegł nasz partner - RTV Euro AGD - który zachęca do robienia zakupów przy użyciu smartfonów i tabletów promocjami skierowanymi wyłącznie do ich użytkowników. Ostatnio można było zgarnąć Nexusa 6, a teraz w mobilnej ofercie sklepu pojawiła się garść nowych produktów. Wśród przecenionych odkurzaczy, laptopów i dronów znalazły się także dwa telefony, przy czym na szczególną uwagę zasługuje LG G2 mini przeceniony na 555 zł. Nie jest to już może smartfon pierwszej świeżości, ale jego specyfikacja wciąż prezentuje się przyzwoicie, a w konkurencyjnych sklepach ceny w dalszym ciągu oscylują w granicach 650-700 zł.

LG G2 mini
LG G2 mini

Aby skorzystać z promocji, wystarczy wejść z poziomu urządzenia mobilnego na tę stronę. Oferta obowiązuje do 31 maja włącznie lub do wyczerpania zapasów. Zainteresowanych wspomnianym 4,7-calowcem ze Snapdragonem 400 odsyłam także do naszego testu.

A Wam zdarza się dokonywać zakupów z poziomu smartfona? Ja często rezerwuję towar w drodze do sklepu, aby mieć pewność, że nikt nie sprzątnie mi go sprzed nosa.

Tekst powstał we współpracy z firmą

Obraz
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)