LG G3 jeszcze nie ma, a już plotkuje się o G3 Mini

LG G3 jeszcze nie ma, a już plotkuje się o G3 Mini

LG G3 jeszcze nie ma, a już plotkuje się o G3 Mini
Mateusz Żołyniak
21.04.2014 14:41, aktualizacja: 22.04.2014 09:07

Nowy flagowiec firmy LG jeszcze nie pojawił się na rynku, a już pojawiają się plotki o jego mniejszej wersji. Co wiadomo o LG G3 mini?

W sieci ostatnio można było zobaczyć wzmianki o specyfikacji LG G3 oraz mock-up mający prezentować wygląd urządzenia. Bliską premierą następcy G2 potwierdza wyciek danych z jednej ze stron koreańskiego giganta.

W jej kodzie można znaleźć informacje o nowym modelu o roboczej nazwie B2, który wkrótce ma trafić do wszystkich amerykańskich operatorów. W zależności od sieci będzie on nosić nazwę D850 (AT&T), D851 (T-Mobile US), LS990 (Sprint) lub VS985 (Verizon). Wydaje się więc, że rychła premiera G3 jest więcej niż pewna.

Obraz

Okazuje się jednak, że może nie być to jedyna nowość LG. W kodzie strony znalazły się bowiem wzmianki o drugim modelu, czyli B2 MINI. To najprawdopodobniej mniejsza wersja nadchodzącego flagowca. Model ma zostać wyposażony w aparat 8 Mpix i wyświetlacz o rozdzielczości 720p. Nie ma jeszcze informacji o jego przekątnej, ale z pewnością będzie wynosić około 4,7 cala. Telefon ma być oparty na Androidzie 4.4.2 KitKat i będzie wykorzystywać autorską nakładkę LG.

Obraz

Może nie ma za dużo informacji o mniejszej wersji G3, ale pojawienie się tego modelu jest więcej niż prawdopodobne. Dziwić może nieco tylko jej termin - G2 Mini został pokazany dobre pół roku po większym G2. Kto wie, może Koreańczycy na fali zainteresowania G3 mają zamiar wprowadzić jego mniejszego i bardziej przystępnego cenowo brata. Może okazać się to całkiem opłacalnym ruchem.

Źródło: GSMArena

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)