LG G4 Note wycieka na pierwszych zdjęciach [aktualizacja]

LG G4 Note wycieka na pierwszych zdjęciach [aktualizacja]

LG G4 Note wycieka na pierwszych zdjęciach [aktualizacja]
Kamil Zawiślak
27.03.2015 10:27, aktualizacja: 07.10.2016 10:49

Na popularnym forum XDA jeden z użytkowników wrzucił cztery zdjęcia, które rzekomo przedstawiają nadchodzącego flagowca LG.

Nowe informacje na końcu wpisu

Forumowicz s3rv1cet3ch wrzucił zdjęcia nowego urządzenia Koreańczyków, twierdząc że jest to LG G4 Note mający konkurować z serią Galaxy Note, na co miałby wskazywać "rysik" umieszczony w górnym rogu. Równie dobrze może być to jednak antena telewizyjna, którą LG pakuje do wariantów skierowanych na swój rodzimy rynek.

LG G4 Note?
LG G4 Note?© xdadevelopers.com

Na zdjęciach widać Androida 5.0.2, który został przykryty nakładką LG. Da się zauważyć minimalne, kosmetyczne zmiany względem interfejsu G-trójki. Na ekranie głównym zniknęło cieniowanie górnej i dolnej krawędzi na ekranie głównym, a przyciski Wstecz, Home i Ostatnie wymieniono na te z "czystego" Lollipopa.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/4]

Zdjęcia tyłu pokazują, że klawisze, jak i dioda doświetlająca z laserowym autofokusem, są umieszczone w tych samych miejscach, co w modelu G3. To pokrywałoby się z grafikami udostępnionymi przez Steve'a Hemmerstoffa, który zaznaczał, że nie są one oficjalne i niektóre detale mogą się zmienić. W oczy rzucił mi się przycisk Power.

LG G4 na grafikach prasowych?
LG G4 na grafikach prasowych?© @OnLeaks

Warto też dodać, że udostępnione zdjęcia potwierdzają krzywiznę ekranu. Podobny zabieg został już zastosowany wcześniej nie tylko w Galaxy Nexusie, ale też w zaprezentowanych już telefonach LG ze średniej półki.

Mam nadzieję, że to, co widzimy na powyższych zdjęciach to tylko jeden z prototypów i finalnie LG G4 nie będzie tak wyglądać. W obliczu tego, jaki progres poczynił Samsung ze swoim Galaxy S6, nowy flagowiec LG może wypaść mizernie.

Aktualizacja

Na XDA pojawiła się kolejna fotka, na której uwieczniono rysik (a jednak). Jeden z forumowiczów słusznie zauważył, że wersja basebandu zawiera oznaczenie M8936, co wskazuje na obecność Snapdragona 610 celującego w średnią półkę. Najpewniej będzie to zatem następca modelu LG G3 Stylus.

LG G4 Note?
LG G4 Note?© xdadevelopers.com
Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)