Tak wygląda LG G5! Podoba wam się nowy flagowiec Koreańczyków?

Tak wygląda LG G5! Podoba wam się nowy flagowiec Koreańczyków?

Tak wygląda LG G5! Podoba wam się nowy flagowiec Koreańczyków?
Mateusz Żołyniak
16.02.2016 13:48, aktualizacja: 16.02.2016 15:35

Tym razem także nie udało się zachować w tajemnicy wyglądu nowego flagowca...

To (najprawdopodobniej) LG G5

Wygląd LG G5, czyli jednej z najważniejszych smartfonowych nowości w pierwszej połowie tego roku, mieliśmy poznać dopiero na prezentacji poprzedzającej targi Mobile Wolrd Congress 2016 w Barcelonie. Koreańczykom nie udało się jednak utrzymać go w tajemnicy - dzisiaj rano w Seci pojawiły się pierwsze zdjęcia, na których widać zarówno przedni panel urządzenia, jak i jego tył.

Do szczegółów wycieku przejdę za chwilę, a teraz najważniejsze. Poniżej możecie zobaczyć zdjęcia, na których uchwycono LG G5:

To prawdopodobnie LG G5
To prawdopodobnie LG G5© Dubizzle
To prawdopodobnie LG G5
To prawdopodobnie LG G5© dubizzle
To prawdopodobnie LG G5
To prawdopodobnie LG G5© dubizzle

Fotki G5 - jak i sam sprzęt - pojawiły się na serwisie aukcyjnym Dubizzle ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Osoba wystawiająca tam telefon, który nie został jeszcze oficjalnie zaprezentowany, woła za sprzęt ok. 680 dolarów, co w przeliczeniu daje ok. 2682 zł. Przyznacie, że to wcale nie tak drogo.

I jak? Podoba wam się?

Fotki, które pojawiły się dzisiaj, to kolejne potwierdzenie tego, że LG w nowym flagowcu zastosuje podwójny aparat oraz czytnik linii papilarnych na tylnym panelu. Oba elementy wystają nad powierzchnię obudowy, a przyciski głośności umieszczono na lewej krawędzi. Zdjęcia zdają się również potwierdzać, że sprzęt ma metalową obudowę unibody, a jej dolna część jest odpinana. Już od dłuższego czasu pojawiają się plotki, że użytkownicy będą mogli korzystać z dodatkowych wymiennych modułów.

Co z wyglądem? Cóż, to co zobaczyłem na zdjęciach prezentuje się naprawdę nieźle. Przedni panel jest całkiem ładny, chociaż ciężko określić, czy LG wykorzystało szkło o wyprofilowanych krawędziach. Tył co prawda również nie prezentuje się źle, ale byłoby dużo lepiej, gdyby moduł podwójnego aparatu i czujnik nie wystawały tak wyraźnie. Ogólnie jest lepiej niż się spodziewałem.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)