LG GD510 Pop wkrótce w Polsce

lg-gd510
lg-gd510
Katarzyna Pura

12.10.2009 17:00, aktual.: 12.10.2009 19:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pod koniec września firma LG zaprezentowała dość elegancko wyglądający model GD510 Pop. Dla wszystkich, którym ten telefon się spodobał od pierwszego spojrzenia, mam bardzo dobrą wiadomość - wkrótce pojawi się on na półkach sklepowych w naszym kraju.

Pod koniec września firma LG zaprezentowała dość elegancko wyglądający model GD510 Pop. Dla wszystkich, którym ten telefon się spodobał od pierwszego spojrzenia, mam bardzo dobrą wiadomość - wkrótce pojawi się on na półkach sklepowych w naszym kraju.

Telefon opcjonalnie wyposażony jest w chroniący akumulator panel słoneczny, który pozwala na ładowanie telefonu w miejscach, gdzie nie mamy dostępu do elektryczności. Pozostawienie telefonu na słońcu przez 10 minut pozwala rozmawiać nawet przez 2 minuty i 15 sekund lub utrzymać telefon w trybie gotowości nawet przez 180 min. Telefon posiada przede wszystkim takie dane jak: 8 GB pamięci wewnętrznej, aparat 3 Mpix, 3-calowy ekran dotykowy WQVGA, odległość ekranu od listwy to tylko 4,8 mm, dzięki czemu sprawia wrażenie jednolitej tafli szkła.

Elegancję obudowy podkreśla jeden przycisk umieszczony z przodu telefonu, pełniący funkcję klawiszy Menu, End (Koniec) i Cancel (Anuluj), zależnie od trybu pracy telefonu. Cienki pasek światła wokół przycisku świeci na zielono lub na czerwono, sygnalizując funkcję telefonu. Obudowa modelu LG GD510 jest wykonana ze szczotkowanego aluminium.

Skott Ahn, prezes i dyrektor generalny działu LG Electronics Mobile Communication Company, powiedział: „Wyposażyliśmy model LG GD510 w zoptymalizowany zestaw funkcji, co pozwoliło nam skoncentrować się na zmniejszeniu rozmiarów i ułatwieniu obsługi telefonu”.

„Nasze telefony klasy wyższej, takie jak nowy model LG Chocolate (LG BL40) z serii Black Label, mogą przyciągać najwięcej uwagi, ale na rynku istnieje też zapotrzebowanie na niedrogie telefony z ekranem dotykowym, które chcemy zaspokoić. Model LG GD510 oferuje wszystkie podstawowe funkcje komunikacyjne, multimedialne i rozrywkowe, a przy tym jest bardzo niewielki” - dodał Ahn.

Jak informuje sam producent, telefon pojawi się na polskim rynku na przełomie 2009/2010 roku. Chroniący akumulator panel słoneczny dostępny będzie jako wyposażenie opcjonalne. Jego cena na razie nie została podana.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)