LG Mini GD880 - wielozadaniowość [wideo]

LG Mini GD880 - wielozadaniowość [wideo]17.08.2010 17:38
Menadżer zadań
Menadżer zadań
Mateusz Żołyniak

Zgodnie z obietnicą pora przyjrzeć się kilku interesującym funkcjom LG Mini, które sprawiają, że model wyróżnia się na tle konkurencji. Zacznę od prezentacji wielozadaniowości w GD880.

LG Mini, mimo że nie jest smartfonem, umożliwia pracę z kilkoma działającymi równocześnie programami. Zarządzanie otwartymi aplikacjami ułatwia prosty menadżer zadań, a szybki dostęp do niego możliwy jest zarówno z poziomu menu głównego, jak i już uruchomionych aplikacji. W GD880 w tle mogą pracować wszystkie zainstalowane w standardzie programy, jak: odtwarzacz, klient Facebook, dyktafon, radio FM czy przeglądarka internetowa.

Dzięki temu, można bez wyłączania przeglądarki internetowej szybko zmienić odtwarzany utwór, przeglądać ostatnio zrobione zdjęcia czy dodać nowe zadanie bądź notatkę. Duży plus dla LG należy się za wydajność modelu Mini. Wygodnie i bez większych opóźnień można pracować nawet z 6-7 otwartymi programami (w tym przeglądarką internetową, galerią i odtwarzaczem mp3). Pewne spowolnienia pojawiają się dopiero, gdy uruchomione zostanie ponad 9-10 programów.

Poniżej prezentacja wielozadaniowości w LG Mini GD880:

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)