LG Optimus 2X i iPhone 4 - porówanie szybkości otwierania stron [wideo]

Strona głównaLG Optimus 2X i iPhone 4 - porówanie szybkości otwierania stron [wideo]
05.01.2011 08:00
LG Optimus 2X i iPhone 4 - porówanie szybkości otwierania stron [wideo]
Jakub Płaza
Jakub Płaza

LG Optimus 2X w końcu wyszedł poza sferę plotek i przecieków. Smartfon jest już w rękach pierwszych recenzentów, którzy swoim zwyczajem porównują go z high-endową konkurencją. Pierwszym przeciwnikiem jest nie byle kto - iPhone 4.

Może zacznę od tego, że walka jest trochę nierówna. Na pokładzie produktu Apple'a znalazł się procesor ARM Cortex A8 o taktowaniu zegara 1 GHz. 2X deklasuje pod tym względem wszystkie dotychczasowe telefony. Producent wyposażył go w dwurdzeniowy układ Nvidia Tegra 2.

Wróćmy jednak do tematu niniejszego wpisu. Pojedynek odbył się "na przeglądarki", a konkretnie na prędkość ładowania stron. Na załączonym wideo doskonale widać, że LG radzi sobie z tym zauważalnie lepiej. To nie są ułamki sekund, w które musimy wierzyć lub nie. Różnica jest, szczególnie podczas ładowania pierwszej ze stron. O wiele szybciej wczytał się również element multimedialny drugiej strony.

Optimus 2X vs iPhone4_WebBrowsing speed!!

Pytanie brzmi: na ile miarodajne są otrzymane wyniki? Jedno nie ulega jednak wątpliwości - LG Optimus 2X śmiga, i to nieźle. Dwurdzeniowy procesor spisuje się wyśmienicie i nie mogę się doczekać, kiedy zobaczę to na własne oczy! Zresztą, myślę że każdy z nas chciałby chociaż na chwilę dostać go w swoje ręce.

Źródło: intomobile

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)