LG Optimus 3D już na Mobile World Congress 2011

Strona głównaLG Optimus 3D już na Mobile World Congress 2011
26.01.2011 09:29
LG Optimus 3D już na Mobile World Congress 2011
Jakub Płaza
Jakub Płaza

Na Mobile World Congress nie zabraknie wielkich premier. Sprzęt zaprezentują między innymi dwaj koreańscy potentaci. Interesuje mnie tylko jeden z nich, a mianowicie LG. Wszystko za sprawą urządzenia o nazwie LG Optimus 3D.

Zamieszanie powstało po tym, jak w Sieci pojawiło się zaproszenie na specjalny event organizowany przez producenta. Zostanie na nim zaprezentowane zupełnie nowe urządzenie, a hasło reklamowe brzmi: W nowy wymiar. Można się więc domyślać, że chodzi o 3D. Tak naprawdę LG nie jest pierwszym koncernem, który ostrzy sobie zęby na tego typu wynalazki. Nie zmienia to faktu, że najnowszy Optimus może okazać się najbardziej przełomowy.

Telefon przypomina zaprezentowane podczas CES 2011 LG Optimus 2X oraz LG Optimus Black – pierwszy z nich wyposaży w dwurdzeniowy procesor Nvidia Tegra 2. Na jego pokładzie również powinna znaleźć się Tegra 2, ale z „dopiskiem” 3D. Nie zabraknie ponadto systemu operacyjnego Android, na co wskazuje nazwa. Wspomniana prezentacja odbędzie się wspomnianych MWC 2011 w Barcelonie - wtedy poznamy wszystkie szczegóły.

W tym samym czasie powinny zostać zaprezentowane inne smartfony LG, w tym kolejne z Windows Phone 7.

Źródło: Unwired view

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)