LG Optimus 7 oficjalnie zaprezentowany

LG Optimus 7 oficjalnie zaprezentowany

LG Optimus 7 oficjalnie zaprezentowany
Paweł Żmuda
11.10.2010 11:02, aktualizacja: 11.10.2010 13:02

Przedstawiciele LG postanowili chyba wyprzedzić nieco oficjalną premierę systemu Windows Phone 7 i już teraz zaprezentowali swój nowy telefon oparty na systemie Microsoftu. Jak prezentuje się pełna specyfikacja telefonu LG Optimus 7?

Sprzęt wyposażony jest w ekran 3,8 cala, pracujący w rozdzielczości WVGA, aparat 5 Mpix z flashem LED i nagrywaniem wideo w standardzie HD 720p oraz aż 16 GB pamięci wewnętrznej. Nie zabrakło akcelerometru, czujnika zbliżeniowego, modułu Bluetooth 2.1, WiFi, ani GPS-a. Urządzenie mierzące 125 x 59,8 x 11,5 mm wyposażone jest w baterię o pojemności 1500 mAh.

LG postanowiło nieco zmodyfikować bazowy system Windows Phone 7. Optimus 7 wyposażony jest w kilka fabrycznie instalowanych przez LG aplikacji, jak Scansearch (zakupy w augmented reality), aplikację do streamingu Play-to DLNA, oraz aplikację przekształcającą mowę na tekst. Niestety, nie wiadomo jeszcze, ile będzie kosztować nowy produkt LG.

Firma nie poinformowała jeszcze o dacie wprowadzenia sprzętu do sklepów, jednak wszystko powinno wyjaśnić się już dziś wieczorem. Co ciekawe, pełna specyfikacja komórki nie jest w tym momencie dostępna na oficjalnym blogu LG. Czyżby Microsoft się zdenerwował? ;).

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)