LG Optimus LTE 2 będzie robił zdjęcia jak HTC One i SGS III?

LG Optimus LTE 2 (fot. engadget.com)
LG Optimus LTE 2 (fot. engadget.com)
Tomasz Nowak

09.05.2012 12:20, aktual.: 09.05.2012 14:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Specyfikacja niedawno zapowiedzianego modelu LG Optimus LTE 2 zaskoczyła wszystkich. Będzie to pierwszy smartfon wyposażony w 2 GB pamięci RAM. Na tym nie koniec niespodzianek.

Najnowszy Optimus będzie miał oszałamiającą ilość pamięci operacyjnej, 4,5-calowy ekran TrueHD oraz baterię o pojemności 2150 mAh. Seria smartfonów One (HTC) i niedawno zaprezentowany Samsung Galaxy S III są wyposażone w świetne aparaty. LG nie zamierza zostawać w tyle i również postawiło na udoskonalenie aparatu w Optimusie LTE 2.

Aparat w LG Optimus LTE2 (fot. blog.uplus.co.kr)
Aparat w LG Optimus LTE2 (fot. blog.uplus.co.kr)

Trafią do niego wszystkie rozwiązania zastosowane u konkurencji. Zdjęcia robione w ułamku sekundy (zero shutter lag), równoczesne nagrywanie filmów i robienie zdjęć - wszystko to będzie do dyspozycji użytkownika. Pojawi się również funkcja Time Machine (w Samsungu Galaxy S III jest to tryb Best Photo). Dzięki niej po zrobieniu kilku zdjęć w ciągu jednej sekundy automatycznie wybierane jest to, które wyszło najlepiej.

8-megapikselowy aparat będzie miał funkcję HDR oraz tryb głosowego robienia zdjęć. Użytkownik powie „uśmiech” i zdjęcie zostanie zrobione. Proste i przyjemne.

Tryb HDR (fot. blog.uplus.co.kr)
Tryb HDR (fot. blog.uplus.co.kr)

Specyfikacja Optimusa pozwala sądzić, że LG chce naprawdę konkurować z HTC i Samsungiem. Jestem ciekaw, jak najnowszy model LG sprawdzi się w praktyce. Specyfikacja na papierze to jedno, a rzeczywiste działanie - drugie. Jeśli Optimus LTE 2 będzie udanym telefonem, wtedy możemy się spodziewać kolejnych ciekawych posunięć ze strony innych producentów. Wyścig zbrojeń trwa.

Źródło: Phonearena

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)