LG Panther z nowym buildem Windows Phone 7

LG Panther z nowym buildem Windows Phone 7
Przemysław Musiał

20.05.2010 03:05, aktual.: 20.05.2010 05:05

Tego, że LG Panther będzie pierwszym modelem koreańskiej firmy, wyposażonym w system Windows Phone 7 dowiedzieliśmy się już na początku marca. Niestety sama prezentacja nowego OS na telefonie LG nie była wtedy możliwa. Wczoraj Microsoft uchylił rąbka tajemnicy, a my możemy oglądać zdjęcia LG Panther z nowymi mobilnymi okienkami na pokładzie.

Jak podkreślił portal Pocket-Lint, który był obecny podczas prezentacji nowego OS-a na koreańskim sprzęcie – system pracował bardzo płynnie, choć sam wyświetlacz dotykowy smartfona mógłby być czulszy na dotyk.

Wszystkie gwiazdy na niebie wskazują, że to właśnie LG Panther będzie jednym z pierwszych telefonów wyposażonych w system Windows Phone 7. Najprawdopodobniej, podobnie jak modelu HTC i Samsunga, będzie on zaprezentowany dopiero w czwartym kwartale tego roku.

Obraz
Obraz
Obraz

Na zdjęciach pokazano dobrze już znane funkcje WP7, jak: pełna integracja z Facebookiem, mapy Bing, odtwarzacz multimedialny Zune czy Game Hub, zintegrowany z usługą Xbox Live. Szkoda, że ani Microsoft, ani LG nie ujawnili informacji o specyfikacji Panther.

Do głowy przychodzi mi tylko jedno pytanie – w dobie, gdy Android pcha się na szczyt mobilnych OS-ów, Samsung wydaje własną platformę bada OS – czy ktoś (poza Mateuszem ;)) jeszcze czeka na nowy system Microsoftu?

Źródło: Pocket-lint

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)