LG Pop GD510 - milion sprzedanych sztuk w 100 dni!

LG Pop GD510 - milion sprzedanych sztuk w 100 dni!
Karolina Adamus

22.02.2010 16:00, aktual.: 22.02.2010 17:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wygląd na to, że najnowszy model telefonu LG "na każdą kieszeń" ma szansę stać się najbardziej dochodową komórką koreańskiej firmy. Pop GD510, bo o nim mowa, rozszedł się po premierze jak świeże bułeczki. Przez nieco ponad trzy miesiące od daty wypuszczenia modelu na rynek LG sprzedało ponad milion sztuk telefonu.

LG ma powody do dumy. Telefon o nazwie Pop dołączył do najlepiej sprzedających się modeli producenta i wszystko wskazuje na to, że wyprzedzi w niedalekiej przyszłości popularną komórkę Cookie. LG KP500 ma już na swoim koncie ponad 10 milionów sprzedanych sztuk. Model GD510 ze swoim świetnym wynikiem uzyskanym w zaledwie 100 dni jest więc na dobrej drodze.

Telefon Pop GD510 zawdzięcza swój sukces głównie nowoczesnemu wyglądowi i średniozaawansowanej specyfikacji, która sprawiła, że komórka trafiła do kieszeni tak zwanego "przeciętnego" użytkownika. Wisienką na torcie okazał się również panel słoneczny wbudowany w klapkę od baterii (opcjonalnie, nie jest dołączany domyślnie). Pozwala on na ładowanie komórki z wykorzystaniem promieni słonecznych. Pozostawienie komórki wystawionej na słońce przez 10 minut pozwala na dodatkowe 2 minuty rozmowy lub 180 minut czuwania.

Poza tym telefon oferuje między innymi: dotykowy ekran, aparat 3 megapiksele, interfejs z widżetami, radio FM i obsługę portali społecznościowych. Telefon pojawił się już w ofercie naszych operatorów.

Obraz

Źródło: Unwired View

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)