LG Swift 2X i Swift Black dostępne w przedsprzedaży

LG Swift 2X i Swift Black dostępne w przedsprzedaży07.04.2011 17:18
LG Swift 2X i Swift Black
LG Swift 2X i Swift Black
Tomasz Hamryszak

LG Swift Black oraz Swift 2X (znane w pozostałych regionach jako Optimus) już niedługo trafią do sklepowych półek w naszym kraju. Zanim jednak pierwsze sztuki pojawią się w Polsce, oficjalny dystrybutor LG uruchomił przedsprzedaż i już teraz można składać zamówienia na wspomniane wcześniej modele.

LG Swift Black oraz Swift 2X zostały zaprezentowane podczas tegorocznych targów Mobile World Congress w Barcelonie. Model 2X swoją nazwę zawdzięcza dwurdzeniowemu układowi NVIDIA Tegra 2, który jest sercem tego smartfona. Dzięki temu LG Swift 2X będzie jednym z najbardziej wydajnych Androidów w tym roku. Kolejny z omawianej dwójki wyróżnia się ekranem wykonanym w technologii NOVA charakteryzujący się bardzo dużą jasnością i oszczędnością energii.

LG Swift 2X dostępny jest już teraz w przedsprzedaży w cenie 1799 zł, a wszystkie złożone zamówienia będą realizowane po dniu 20 kwietnia tego roku. LG Swift Black, który również można nabyć tylko w tej samej formie sprzedaży jest modelem nieco tańszym od dwurdzeniowego high-enda i kosztuje 1599 zł.

Więcej informacji na temat omawianych smartfonów przeczytacie we wpisie:

Źródło: lge-sklep.pl

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)