LG Swift 2X jednak z Androidem Ice Cream Sandwich

Ice Cream Sandwich (fot. na lic. CC; Flickr.com/by soapylovedeb)
Ice Cream Sandwich (fot. na lic. CC; Flickr.com/by soapylovedeb)
Paweł Żmuda

02.11.2011 17:07, aktual.: 02.11.2011 18:07

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Przez kilka ostatnich dni użytkownicy telefonów LG Swift 2X zastanawiali się, jak przeskoczyć to, że ich urządzenia nie zostaną zaktualizowane do wersji Ice Cream Sandwich. Na szczęście obawy o brak aktualizacji okazały się przedwczesne. Przedstawiciele firmy LG mają dla nas dobre wiadomości.

Na oficjalny profilu LG na Facebooku koreański producent wypowiedział się na temat aktualizacji dla Swifta 2X (znanego również pod nazwą Optims 2X).

LG stanowczo zaprzecza plotkom, według których aktualizacja do Ice Cream Sandwich dla LG Optimus 2X nie jest planowana. Firma pracuje właśnie nad aktualizacją zarówno dla Optimusa 2X, jak i pozostałych high-endowych modeli. Szczegółowy kalendarz aktualizacji dla telefonów zaprezentujemy, gdy ICS zostanie publicznie udostępniony przez Google'a.

Tak jak przewidywał Mateusz, firma zmieniła swoje stanowisko. Co ciekawe, wcześniej informacje o braku aktualizacji również pojawiły się na oficjalnym profilu LG na Facebooku, więc producent sam jest autorem plotek, z którymi teraz walczy. Miejmy nadzieję, że opublikowana dziś wiadomość jest już ostatecznym oświadczeniem koreańskiej firmy.

Warto zauważyć, że teraz LG informuje jedynie o planowaniu update'u i nie podaje żadnych konkretnych dat. W języku marketingowym oznacza to, że nie możemy mieć jeszcze 100% pewności co do aktualizacji Swifta 2X do Ice Cream Sandwich.

Źródło: mobile-review

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)