LG V20 S wkrótce w Europie? Oby!

LG V20 S wkrótce w Europie? Oby!

LG V20
LG V20
Miron Nurski
09.11.2016 15:46, aktualizacja: 09.11.2016 16:46

LG V20 nie jest i prawdopodobnie nigdy nie będzie dostępny w naszej części świata, ale LG może szykować dla nas coś równie dobrego. A może i nawet lepszego.

LG V20 S, czyli mniejsza wersja V20

Pamiętacie model LG isai Beat V34, o którym pisałem przed kilkoma tygodniami? To 5,2-calowy odpowiednik V20, który przeznaczony jest na rynek japoński.

Jak donosi Phone Arena, która powołuje się na swoje "zaufane źródła", smartfon będzie miał swojego globalnego odpowiednika, który trafi na rynek jako LG V20 S. Co najważniejsze, ma się on pojawić także w Europie.

LG Isai Beat V34
LG Isai Beat V34

To byłaby świetna wiadomość!

LG V20 to prawdziwy multimedialny kombajn z dwoma ekranami, podwójnym aparatem i wysokiej jakości modułem DAC. LG V34 ma bardzo podobne wyposażenie, a pod niektórymi względami jest lepszy. Dość wspomnieć, że w przeciwieństwie do większego brata jest wodoszczelny (choć nie wiadomo, czy dotyczyć do będzie także wariantu S).

Wiele osób mogą ponadto przerażać gabaryty V-dwudziestki. Mniejszy model ma 5,2-calowy ekran, a jego wymiary nie odbiegają od konkurencyjnych flagowców.

Pozostaje więc mieć nadzieję, że przecieki się potwierdzą i faktycznie wkrótce będziemy mieli niezłą alternatywę dla LG G5.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)