LG V30 na wizualizacji. Wygląda znajomo

LG V30 - wizualizacja
LG V30 - wizualizacja
Źródło zdjęć: © twitter.com/OnLeaks / mysmartprice.com
Miron Nurski

11.07.2017 08:56, aktual.: 11.07.2017 10:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeśli LG V30 czymś nas zaskoczy, raczej nie będzie to wygląd.

Wspomniana wizualizacja została stworzona w oparciu o pliki graficzne zdradzające kształt obudowy oraz dokładne wymiary. Przygotował ją Steve Hemmerstoffer (znany w branży jako @OnLeaks) we współpracy z serwisem MySmartPrice.

Here's our closest look at the LG V30

Wyciek wskazuje na to, że telefon będzie miał wąskie ramki otaczające duży ekran z zaokrąglonymi rogami oraz podwójny aparat i czytnik linii papilarnych umieszczone z tyłu. Brzmi znajomo...

LG V30 może niewiele różnić się od LG G6

Jeśli przeciek się potwierdzi, oba modele będą wizualnie bardzo do siebie podobne. Zwłaszcza że producent ponownie ma sięgnąć po szkło.

V30 ma mieć 6-calowy wyświetlacz zamknięty w obudowie o wymiarach 151,4 x 75,2 x 7,4 mm. W przypadku LG G6 jest to 148,9 x 71,9 x 7,9 mm. Nie jest to jakaś gigantyczna różnica. Ubiegłoroczne modele - LG V20 i LG G5 - zdecydowanie mocniej różniły się gabarytami.

Drugi ekran zniknie?

Ważnym wyróżnikiem przedstawicieli linii LG V był także dodatkowy wyświetlacz umieszczony nad ekranem głównym. Na najnowszych wizualizacjach go nie widać, więc producent mógł wycofać się z tego pomysłu.

LG V30 - wizualizacja
LG V30 - wizualizacja© twitter.com/OnLeaks / mysmartprice.com

Dawniej telefony LG V wyróżniały się ponadto wzmacnianymi obudowami oraz bogatymi możliwościami audio i wideo, ale te cechy zostały zaimplementowane także w serii G.

Ciekaw jestem, czy LG V30 będzie miał jakieś asy w rękawie

Samsung rozwija jednocześnie dwie topowe linie - Galaxy S oraz Galaxy Note - co ma sens, bo pierwsze skrzypce w przypadku Note'ów zawsze grał rysik z toną wykorzystujących jego możliwości funkcji.

W czym V-trzydziestka przebije G-szóstkę? Nie wiadomo. Pewnie będzie miała lepszą specyfikację, co nie będzie trudne do osiągnięcia, biorąc pod uwagę, że G6 napędzany jest przez ubiegłoroczny układ.

LG G6
LG G6

Mam jednak nadzieję, że LG wymyśli coś jeszcze. Jeśli różnice mają się sprowadzać głównie do gabarytów i specyfikacji, V30 równie dobrze mógłby się nazywać LG G6+. Oczywiście gdyby nie to, że nazwa ta jest już zajęta.

Szkoda, że wcześniejsze przecieki się najwidoczniej nie potwierdzą

Kilka tygodni temu w sieci pojawiły się grafiki (stworzone ponoć przez LG), które przedstawiały jeden z pomysłów na wygląd LG. Zakładały one stworzenie telefony z dodatkowym, wysuwanym wyświetlaczem.

LG V30 - wczesna wizualizacja
LG V30 - wczesna wizualizacja© twitter.com/evleaks

Wygląda jednak na to, że o tym projekcie możemy już zapomnieć. Szkoda.

LG V30 będzie miał swoją premierę prawdopodobnie podczas berlińskich targów IFA 2017, które startują pod koniec sierpnia.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)