LG V50 ThinQ z Androidem 10. LG wprowadza własny tryb desktopowy

mavo / Shutterstock.com
mavo / Shutterstock.com
Patryk Korzeniecki

22.01.2020 17:34, aktual.: 22.01.2020 18:34

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

LG V50 Thinq otrzymał aktualizację do Androida 10. Okazuje się, że nowa wersja systemu wprowadza także autorski tryb desktopowy.

LG V50 Thinq to smartfon od LG wyposażony w porójny aparat i doczepiany ekran. Producent przygotował do niego aktualizację z autorskim dodatkiem.

LG V50 Thinq z trybem desktopowym

LG V50 Thinq dostał od producenta aktualizację do Androida 10. Nowa wersja systemu LG UX 9.0 oprócz uaktualnienia bazy Androida wprowadza tryb desktopowy.

Demo trybu desktopowego możecie zobaczyć na Twitchu. Użytkownik SomeGadgetGuy zaprezentował go w działaniu.

Tryb desktopowy jest już wprawdzie zaimplementowany w Androidzie 10, jednak nie jest on doskonały. Jest to prawdopodobny powód tego, że LG zdecydowało się na własną implementację.

Tryb desktopowy w LG V50 Thinq
Tryb desktopowy w LG V50 Thinq© SomeGadgetGuy / Twitch

Po podłączeniu LG V50 Thinq do komputera można korzystać z telefonu w skalowalnych oknach, podobnie jak w PC. Potrzebny jest jednak adapter z USB typu C na HDMI i oczywiście monitor z klawiaturą i myszką.

Tryb desktopowy ma już Samsung, Huawei oraz wspomniane LG. Ciekawe, kiedy doczekamy się go w smartfonach Xiaomi czy Apple'a.

Korzystacie z trybów desktopowych w swoich smartfonach? Ciekaw jestem, jak bardzo popularna jest ta funkcja wśród naszych czytelników.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)