Garstka szczęśliwców zrobi interes życia. LG Velvet 2 Pro nie został anulowany całkowicie

Garstka szczęśliwców zrobi interes życia. LG Velvet 2 Pro nie został anulowany całkowicie

LG Velvet 2 Pro / LG Rainbow
LG Velvet 2 Pro / LG Rainbow
Źródło zdjęć: © twitter.com/FrontTron
Miron Nurski
17.05.2021 14:12, aktualizacja: 17.05.2021 16:12

Niestety niemal na pewno nie jesteś jednym ze szczęśliwców.

LG Velvet - zapowiadany jako początek nowej, ważnej serii - trafił na rynek w maju 2020 roku. W normalnych okolicznościach zapewne właśnie debiutowałby jego następca, lecz o normalnych okolicznościach nie ma mowy, bo w międzyczasie dział mobilny LG zwinął interes. Nie oznacza to jednak, że LG zapomniało o swoich jeszcze niezaprezentowanych telefonach.

Limitowany LG Velvet 2 Pro trafi do pracowników LG

Jak na Twitterze zauważył @FrontTron, LG Velvet 2 Pro, znany również jako LG Rainbow, pojawił się w wewnętrznym sklepie dla pracowników koreańskiego oddziału LG. Jego cena to równowartość 660 zł.

Obraz

Producent miał przygotować raptem 3000 egzemplarzy. Jedna osoba będzie mogła zakupić tylko dwie sztuki. Dostępne kolory to czarny, beżowy i brązowy.

Jest jednak haczyk. Nabywcy modelu LG Velvet 2 Pro z oczywistych względów nie będą mogli liczyć na żadne aktualizacje oprogramowania.

Osoby, które kupią LG Velvet 2 Pro, zrobią interes życia. I to z dwóch powodów

LG Velvet 2 Pro to topowy smartfon z:

  • 6,8-calowym ekranem OLED 120 Hz;
  • Snapdragonem 888;
  • 8/128 GB pamięci;
  • potrójnym aparatem;
  • baterią 4500 mAh.

Smartfon z taką specyfikacją raczej nie kosztowałby mniej niż 3000 zł. Równowartość 660 zł to najpewniej kwota, która nie pokrywa nawet połowy kosztów produkcji. Już z tego względu pracownicy LG mogą mówić o niebywałej okazji.

Ważniejsze jest jednak to, że mówimy o ostatnim, oficjalnie niezaprezentowanym flagowcu dużej firmy, który dostępny jest w ekstremalnie ograniczonej liczbie egzemplarzy. Kolekcjonerzy zabijają się o takie telefony. Można więc oczekiwać, że niedługo LG Velvet 2 Pro będzie latał po aukcjach z tysiącami dolarów na licznikach, a chętnych nie będzie brakować.

Podobny los ma spotkać zwijany telefon LG Rollable

LG Velvet 2 Pro nie jest jedynym oczekiwanym smartfonem, który nie zdążył trafić na rynek przez zamknięciem działu mobilnego LG. Kolejny to LG Rollable ze zwijanym ekranem.

LG Teases Rollable Phone!

Telefon został wstępnie zapowiedziany w styczniu, ale słuch o nim zaginął. Pojawiły się jednak wieści, że LG - chcąc przynajmniej częściowo zminimalizować straty - udostępni go swoim pracownikom. Szczegóły nie są jednak jeszcze znane.

Zobacz także:

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)