LG Wing z obracanym ekranem na wideo. Jest węższy, niż można by przypuszczać

LG Wing z obracanym ekranem na wideo. Jest węższy, niż można by przypuszczać

LG Wing z obracanym ekranem na wideo. Jest węższy, niż można by przypuszczać
Miron Nurski
08.09.2020 10:51, aktualizacja: 08.09.2020 12:51

Jeden z najoryginalniejszych telefonów tego roku wyciekł na kolejnym filmie.

Na początku września LG ogłosiło zmianę strategii produktowej. W ramach inicjatywy Explorer Project firma ma wypuszczać smartfony o "wyjątkowych i niezbadanych jeszcze możliwościach użytkowania". Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że pierwszym reprezentantem nowej serii będzie smartfon ukrywający się pod kodowym oznaczeniem LG Wing.

LG Wing z dwoma ekranami na wideo

Film, który trafił do sieci, jest wyjątkowo krótki, ale treściwy. Uwieczniono na nim to, co najważniejsze, czyli mechanizm obracanego ekranu w akcji.

Zgodnie z oczekiwaniami, cała konstrukcja po rozłożeniu przybiera kształt litery T. Wyświetlacz znajdujący się na wierzchu ma wówczas powierzchnię typową dla klasycznych telefonów. Drugi jest zdecydowanie mniejszy i ma jedynie pełnić funkcję pomocniczą.

Na jednym ze wcześniejszych filmów mogliśmy zobaczyć, że takie rozwiązanie ma spory potencjał funkcjonalny. Ekran główny może być całkowicie wypełniony interfejsem aplikacji, a drugi służyć do wyświetlania powiadomień, kontrolowania multimediów czy odbierania połączeń głosowych. Wszystko to bez zasłaniania treści na panelu głównym.

LG Wing navigation and music playback - Android Authority

Jeśli chodzi o nowy film, największą niespodzianką jest dla mnie grubość całej konstrukcji. Spodziewałem się klocka przypominającego dwa sklejone ze sobą telefony. Złożony LG Wing nie wygląda jednak źle.

Według przecieków, LG Wing będzie miał 6,8-calowy ekran główny, 4-calowy pomocniczy i Snapdragona 765. Premiera pierwszego smartfonu z linii Project Explorer została zaplanowana na 14 września.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)