LG X charge pojawi już wkrótce. Ma być tani i mieć wielką baterię

LG X charge pojawi już wkrótce. Ma być tani i mieć wielką baterię

LG X power2 wkrótce doczeka się alternatywnej wersji?
LG X power2 wkrótce doczeka się alternatywnej wersji?
Mateusz Żołyniak
16.06.2017 14:32, aktualizacja: 16.06.2017 18:57

Sporo ostatnio mówi się o topowych nowościach LG, jak model V30 czy alternatywne wersje flagowego G6. Koreańczycy pracują jednak również nad tańszymi produktami. Jednym z nich jest model LG X charge.

LG X charge ląduje w bazie FCC

Najnowszy smartfon firmy LG pojawił się w bazie Federalnej Komisji Łączności (Federal Communications Commission). Model figuruje w niej zarówno pod nazwą X charge, jak i kodowym oznaczeniem LG-M327. Jakie dane na temat urządzenia ujawniono przy wprowadzaniu go do bazy?

Informacje zawarte na stronie FCC wskazują, że LG X charge będzie miał:

  • ekran o rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli);
  • panel o długości 120,96 mm i szerokości 68,04 mm, czyli o przekątnej wynoszącej ok. 5,5 cala;
  • gniazdo słuchawkowe jack 3,5 mm;
  • baterie, która zagwarantować ma 18 dni pracy w trybie czuwania i 10 godz. ciągłych połączeń telefonicznych.

Powyższe dane sugerują, że LG może wkrótce wprowadzić niedrogiego smartfona, który odznacza się świetnym czasem pracy na baterii i możliwością szybkiego ładowania. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Koreańczycy całkiem niedawno wprowadzili już model LG X power2, który również ma 5,5-calowy ekran i sporą baterię.

Alternatywna wersja LG X power2?

Może okazać się więc, że LG X charge to nowa nazwa dla X power2, którą firma będzie posługiwać się w Stanach, lub alternatywa wersja tego urządzenia. W drugim przypadku nie chodzi raczej o uboższy wariant, gdyż sam X power2 ma niewiele lepszą specyfikację niż pierwszy model z tej serii.

Gdyby LG wprowadziło podobny sprzęt z jeszcze większą baterią (X power2 ma 4500 mAh), którą można będzie jeszcze szybciej ładować, to z pewnością cieszyłby się on sporą popularnością. Nawet mimo nieco wyższej ceny. O tym, czy tak będzie, przekonamy się zapewne już wkrótce.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)