Limitowana edycja Sony Ericsson X10 mini w Orange UK

Limitowana edycja Sony Ericsson X10 mini w Orange UK

Sony Ericsson Xperia X10 mini fashion edition
Sony Ericsson Xperia X10 mini fashion edition
Tomasz Hamryszak
04.11.2010 10:11, aktualizacja: 04.11.2010 11:11

Zastanawialiście się kiedyś, ile jest smartfonów pasujących do damskiej torebki? Odpowiedź jest prosta - niewiele. Zauważył to również angielski operator i postanowił wyjść naprzeciw swoim klientkom.

Orange właśnie zaprezentował specjalną edycję telefonu Sony Ericsson Xperia X10 mini, która jest kierowana głównie do damskiej części odbiorców. Nowa wersja produkowana na wyłączność pomarańczowego operatora zawiera telefon z czarnym, przednim panelem wraz z dwoma wymiennymi pokrywami baterii (biała oraz różowa). Dodatkowo na tylnej części obudowy możemy zauważyć oryginalny wzór, który może się podobać.

Obecnie w sklepie internetowym Orange UK nie ma żadnej wzmianki o tym damskim Androidzie, lecz bardzo prawdopodobne jest, że znajdziemy go w którymś z angielskich punktów sprzedaży. Słuchawka w chwili zakupu pracuje pod kontrolą lekko przestarzałej wersji systemu, jaką jest Android 1.6, lecz nic nie stoi na przeszkodzie w jego natychmiastowej aktualizacji.

Na razie nie wiadomo, czy ta wersja X10 mini pojawi się u naszego polskiego operatora, chociaż patrząc na obecną ofertę, jest to bardzo możliwe. Dla przypomnienia napiszę, że nasz rodzimy Orange oferuje już takie słuchawki, jak: Sony Ericsson Spiro Roxy i Sony Ericsson Hazel QuickSilver edition.

Źródło: unwiredview

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)